Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin-napra a félbetört...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin-napra a félbetört szív szép ajándék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16/F vagyok, és nem igazán tudom eldönteni, hogy milyen ajándékot vegyek a barátnőmnek Valentin napra. Gondoltam ilyen félbetört szívre, aminek az egyik felén az Ő neve, a másikon az enyém.. Lányok, Ti örülnétek neki? :D
2014. febr. 5. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ennek minden tinilány örül, csak macerás minden új kapcsolatnál ilyenekre költeni. Végén egész kollekciód lesz.
2014. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább egész szív medál. A félbetöürt szív olyan lehangoló és sablonos már. Adj neki egy teljes szívet, benne a fotóddal. :D
2014. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez tök aranyos :)
2014. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de ja amúgy az egész szív az jobb :)
2014. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyet karácsonyra adtunk egymásnak :) ( Egymás tudta nélkül, ugyan olyan medált vettünk egymásnak) Szerintem Valentin napra elég egy szál rózsa is, ha már annyira akarsz valamit adni.
2014. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!