Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kényelmetlen Farsang/Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényelmetlen Farsang/Valentin nap szituáció. Véleményetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A szituáció a következő: Régi Ált. Iskolámba hívtak, hogy jó lenne, ha a felsős Farsangon részt vennék, mint felkonferáló és programvezető. Számomra ez sokat jelent + nem árt, ha kicsit felhívom magamra a figyelmet, tekintve, hogy plusz pontokat kaphatok a város vezetőség felől. (szóval a polgármester és egyebek körében ismert lenne a nevem + a helyi lakosság...de hozzáteszem nem csak ezért)


Eddig minden oké, de most jön a gikszer. A jelenlegi iskolámba most az a felállás, hogy barátnőmmel mennék az ottani farsangi bulira. A kapcsolatunk harmonikus és tudom, hogy elengedne a rendezvényre, de rosszul esne nekem (és nyilván neki is) ,hogy nem tölthetjük együtt ezt a kis időt.


A következő alternatívákon gondolkozom: 1. Elhívom őt a rendezvényre... 2.A rendezvény gyors lezavarása után egyből ráfordítom az aznapi összes időmet. 3. Vagy végleg elszánom magamat és csak az egyik programot hajtom végbe, de itt meg felmerül a feláldozott haszon idegesítő őőőő "képe" :S


Javaslatok, vélemények?



2014. febr. 5. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira nagy barátnőd biztos megérti, ne szakadj kétfelé :) ne akarj két lovat megülni egyszerre mert könnyen közéjük eshetsz. A kapcsolatok fontosak, ez meg karrier szempontból lenne fontos, az első nagyon jó ötlet, mert elhívod és utána vele tölthetnéd az időd nagyobb részét (?)
2014. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a te és a barátnőd helyében is a régi sulidba mennék, feltéve ha a mostanihoz nem köt egyéb "érdek". Azt mondod ez jól jöhet a későbbiekben, hát akkor ne szalaszd el. Ha a másik helyen is van érdekeltséged, akkor meg döntsd el, melyik a fontosabb.

De azt jegyezd meg, hogy ma egy jó állás megszerzése nem a papírokon, hanem a kapcsolatokon múlik.

2014. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Végül bejött az 1. pont...

Bár még nem biztos, mert engedélyt kell kérnie, de összejött a dolog :)

2014. febr. 6. 15:52
 4/4 anonim válasza:
Szerintem kérd meg,hogy kísérjen el. Ha nem megy el veled akkor ő jön ki szarul belőle.
2014. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!