Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon nem fair, hogy kezeljem úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Páromnak kisebb szívbetegsége van. Annyiból áll, hogyha felidegesíti magát vagy valamin nagyon stresszel 5-10 percre elkezd neki szúrni. Az orvosok nem tudják mitől, csak szimplán fájdalomcsillapítót adtak neki.

Ő sem tulajdonít neki nagy dolgot, de ha vitázunk akkor egyből ezzel jön, hogy neki szúr, meghal stb.

Bármi van, amit meg akarok vele beszélni, hogy másképp kéne csinálnunk, vagy hozzáállnunk egyből elkezd elvileg szúrni neki. De látszik rajta, amikor csak megjátssza és amikor tényleg rosszul van. Régen mindig ugrottam minden rezdülésére, hogy úristen. Mostanra annyira megelégeltem, hogy mindig ezzel jön. Alapjáraton egy igen drámázós férfi.

Látja mostanában rajtam, hogy nem hat meg annyira a dolog, kérdezte, hogy ennyire lesz-rom őt? mondtam, hogy nem, de nem kell színészkedni, tudom mikor van ténylegesen rosszul. Erre megint elkezdett neki "szúrni". Tehát nem tudom megmondani, hogy ez nem fair zsarolási módszer, mert mindig ezt játssza be.

Mit tegyek?


(TÉNYLEG látszik, mikor fáj neki valójában, még mielőtt szívtelen ezmegaz lennék!)


2014. febr. 5. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval már elkezdett zsarolni ezzel....
2014. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel zsarol lényegében, ha valamilyen vitáról van szó vagy ilyesmi.

Azért annyira nem kell túlértelmezni, hogyha nem a kedvence készül vacsira, már ezzel jön :) Ott még nem tartunk.

2014. febr. 5. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlandó megvitatni a dolgokat, ajánld fel, hogy kihívod hozzá a mentőket, és tedd azt, amit te igazságosnak érzel.
2014. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem veszekedés közben, hanem egyszer higgadtan magyarázd el neki, hogy megbeszélés nélkül egy kapcsolat nem működik. Ha tényleg ennyire ideges olyankor, hogy ettől baja van, akkor ilyenkor beszéljétek meg, hogy nyugodtan vonuljon el, higgadjon le, aztán beszéljétek meg úgy. Ha elutasítja ezt a lehetőséget is, akkor nem fog működni a dolog.
2014. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem veszekedés közben beszéltem már vele erről, de akkor egyből elkezdett neki fájni. Mondtam, hogy látom rajta, hogy ez nem komoly és kértem, hogy próbáljon nyugodtan reagálni a dolgokra, mert csak szimplán beszélni akarok vele.
2014. febr. 5. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Zsarold vissza, ha értelmesen nem lehet vele beszélni. Minden alkalom után, amikor kitér a beszélgetés elől, mert "szúr a szive" utána napokig ne szeretkezz vele "de hát édesem, tegnap/2 napja vita közben még majdnem elvitt a szived, ne kísértsük a sorsot" Majd meglátod, milyen hamar észre fogja venni magát, csak legyél következetes.
2014. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerű ultimátummal: megbeszélitek, vagy eldöntöd egyedül.
2014. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!