Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem és erős féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem és erős féltékenység együtt? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Lassan 2 és fél év vagyunk együtt a barátommal. Az első egy év alatt megcsinált egy-két dolgot, amit nem lett volna szabad egy kapcsolat alatt. Igazából azóta indult a túlzott féltékenységem, habár előtte is észrevettem magamon a jeleit. Ezek után ő megváltozott, igyekezett mindennek az elébe engem helyezni. Nem csak mondja, hanem látom is rajta a változásokat. Viszont ha bármi féltékenységre okot adható jelet is meglátok, vagy felfigyelek rá elönt a kétség és a düh. Erős düh, amikor legszívesebben törne-zúzna az ember. Ha olyan a helyzet, ezt fel is hozom neki, megbeszéljük, de nem gyanúsíthatom meg minden aprósággal, aminek ezeregy más oka is lehet.

Ettől függetlenül szeretem, szerelmes vagyok belé, ő az a férfi, akihez pár éven belül hozzámennék, gyerekeket szülnék neki, de erre a problémára megoldást kell találnom.

Kérem hagyjuk azt a hozzáállást, hogy ha nincs meg a bizalom, a kapcsolat már halott. Megértem aki így vélekedik és valamilyen szinten igazat is adok neki. De a párom tényleg megváltozott, igyekszik, szeret engem és én is őt, és ez nem holmi jött-ment kapcsolat.


2014. jan. 25. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg megvaltozott es szereted akkor most neked kell "valtoznod". :)
2014. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak nem tudom hogyan csináljam :) Jól jönne valami útmutató az élet ilyen dolgaihoz :)
2014. jan. 25. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
A turelmet es az onuralmat is lehet gyakorolni habar nem konnyu. #1-es voltam.
2014. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!