Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt eddig a legszemetebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legszemetebb viselkedés amit a párotok elkövetett?

Figyelt kérdés
Nemrégen ért véget elég csúnyán egy kapcsolatom, holott előtte semmi jel nem utalt rá, hogy a "lány" képes lenne ilyenre. Megcsalás nem volt, de folyamatosan színészkedett és hazudott. Kicsit hülyén érzem magam hogy sikerült beletenyerelnem egy ilyenbe, ezért kíváncsi vagyok kinek mi a legcikibb esete a párjával? Akár csak szakítás után derült ki az igazság, akár közben. Nálam ezek mind a végén derültek ki, mikor máskor...:)
2014. febr. 6. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Kereken félévig jártam egy lánnyal, nagyon szerelmes voltam belé, aztán később kiderült, hogy az első pillanattól kezdve mindenről és mindenkiről hazudott. Az egész kapcsolatunkat hazugságokra építette, majd miután közöltem vele, hogy rájöttem az összes csalafintaságára, szakítottam vele és azóta ősi ellenségeként tekint rám: hazugságokat terjeszt rólam, mindenkinek lejárat stb. Nem foglalkozok vele, hadd tombolja ki magát a lebuktatott hazudozó némber.
2014. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 hónap után, úgy dobott, hogy semmi előjel nem volt.

Ahogy érte mentem munkahelyére, beszállt és közölte, hogy köztünk ennyi volt és sok dolgot a fejemhez vágott. Olyan apró hülyeségeket, amiket meglehetett volna beszélni. Pl: Mondtam neki, hogy ne legyen már 0-24 bekapcsolva a wifi-je a telón. Ezt úgy vágta hozzám, hogy a teljes szabadságában korlátozom :/ És ehhez hasonlókat :/

2014. febr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm másfél év után tudta meg hogy a párjának van felesége és 3 gyereke. heti 3-4 napot nála volt a pasi (hétvégi nap is volt benne sokszor), otthon ugy tudták üzleti úton van amikor meg otthon volt a barátnöm tudta ugy hogy üzleti úton van.Szerintem ennél durvább esettel nem sokan tudnak szolgálni.
2014. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én"életem" 10 év,2 gyerek után,megvárta,hogy éjszakás legyek,majd mire hazaértem egy sajtpapíron közölte,hogy elköltözött.Elvitte az összes spórolt pénzünket,valutát,ékszereket,gyógyszereket stb.Mível a fízumat mindig hazaadtam,kb 1500.-ft-om maradt.Csak azért esett rosszul,mert mindig dolgozom rendesen,maszekolok,nem iszom,nem nőzöm,nem verem,nem kiabálok,nem veszekszem.2-3 hét múlva visszajött(pont melóztam),elmondása szerint "nyaralni"volt.A 2 gyerek miatt nem balhéztam.Gondoljátok azóta mennyire emberszámba veszem.Azóta csak annyi pénzt adok,amit muszály,nem utasítom vissza a nők közeledését,stb.Ha nem volnának a gyerekek,már repűlne.
2014. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Basszus 4#, ez nagyon durva.

Bár én a te helyedben elhagynám, valószínűleg te kapnád meg a felügyeleti jogot.

Amúgy biztos, hogy tőled vannak a gyerkőcök?

2014. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 7. válasza:
Az én volt barátnöm egyenesen be jelentete lefekszik egy másik pasival csak ugy kiváncsiságból(meg is tette) mondanom sem kell egyenesen repült és most 4 hónap után szeretne vissza jönni,de nekem most már nem kell
2014. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is megcsalas. Az unatkozo boldogtalan felesegem felkinalta magat masnak. Mondtam neki, hogy akkor tipli van. Itt van 1 repulojegy, aztan utazhatsz az udvarlodhoz!


Erdekes, hogy nem akart menni, helyette inkabb alairt egy hazassagi szerzodest.


Valaki irta es bennem ugyanez zajlott le. Azota nekem sem olyan ertekes.

2014. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magábahabarított, lefeküdtem vele(első)

Még 3 hőnapig jártunk, mikor kiderült hogy a kapcsolatunkban én vagyok a"3."fél..

Aki nem is 3., hiszen mellettem csak amiről utóbb tudok az 6 ember, akivel "megcsalt" akiket ismerek is...nemtudom hány olyan van akit nem ismerek...

Bemutattam szülőknek..stb, fiatal voltam, de nagyon sokat tanultam az esetből.

Ami szomorúbb, hogy annyira szerettem, hogy belementem olyanba, amibe nem kellett volna, bár ügyesen trükközte meg, de én voltam a hülye,mhogy nem jöttem rá, hogy. A szakítás után miért akar mégis, de titokban "járni" magyarul kb csak szexeltünk együtt, akkor megtudtam,nhogy van valakije, de nem érdeket, csak nekem is maradjon meg (jajj de ostoba voltam) aztán egtudtam,mhogy sző szerint 3. Vagyok, nem csak szexel a másikkal...akkro szakítottam, és kiderült az, hogy hány emberrel csakt meg.


Az a másik azőta a menyasszonya, vagyis azőta is... Közben egem még évekkel utana is be akart fűzni a szexre..

Ráadásul én továbbra is tudom, hogy a menyasszonyát, élettársán mennyi nővel csalja...sztem a csaj tudja, hiszen "előttem" ő volt már a barátnője.

Nem vagyok benne biztos, hogy amíg mi "együtt" voltunk nem járt vele is össze../ a 3 hónap hivatalos után még 7 hónapot játszott velem macska egér játékot)

Egynek örülök, hogy semmit nem kaptam el tőle...


Tudom ez nem akkora dolog, mint másnál, ahol házasság, gyerek van...

Megmondom őszintén, hogy örülök, hogy 18-19 évesen kelett ezt megtapasztalnom.. Viszont a sors fura fintora,nhogy eleg sokáig hztam az első szexet(18év) mégis egy féreggel sikerült..:)

2014. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!