Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kell tovább a nős férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kell tovább a nős férfi hitegetése. Te mit mondasz?

Figyelt kérdés
Ötödik éve hogy az a családos férfi jár hozzám, akit én nem akartam.Kitartóan volt figyelmes, és szeretett, mire hatodik hónap után lett közöttünk testi kapcsolat. Addig csak beszélgettünk. Nem egyszer tudomására hoztam, hogy ne folytassuk, nem akart róla tudomást venni. Fiatalabb nálam 11 évvel, nekem nem volt nálamnál fiatalabb fiúval ismeretségem, nem az én felfogásom. Mit akarhat egy annyi évvel fiatalabb nős, gyermeke van, férfi ennyire kitartóan egy elvált nőtől ?
2014. febr. 6. 10:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi màst szexet , kikapcsolódàs, te egy. eszkoz vagy, kiélheti a vàgyait jól el van majd haza megy a csalàdhoz, ha lennének érzései nyílvàn nem 5 évig csak szeretonek tart. Szerintem dobd ràjon mit vesztett , ha nem akkor még csak nem is kedvelt . De nyílvàn mindenkinek jobb lesz ha nem húzzàtok el a lebukàsig.
2014. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
0%

Dugni.

De aztán neked is van gerinced és akaratod.Aztán csodálkozol,hogy a nőket is lenézik!

2014. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Írhat olyan fiú, férfi, aki a nálánál 10-15 évvel idősebb nőhöz vonzódik, mi ez nálatok ?

nem én kezdeményeztem az ismeretséget, eszembe sem jutott volna sosem, és igencsak nem értettem, és ma sem, hogy miért nem a saját korabeli lányokhoz vonzódik. Felesége is korosabb nála 8 évvel.

2014. febr. 6. 10:23
 4/31 A kérdező kommentje:
Már nem jöhet hozzám, amikor elkezdett velem ismerkedni, akkor voltam elvált és nagyon szomorú.
2014. febr. 6. 10:24
 5/31 A kérdező kommentje:
Kettesnek : Sosem dugtam, az nem éppen a nőiségról szól. Dugni a konnektorba amikor vasalok a vasaló zsinórt szoktam.
2014. febr. 6. 10:27
 6/31 anonim ***** válasza:

Pedig dugni akar.

Szerinted ha veled bármit komolyan tervezne, 5 év alatt nem vált volna el? Ugyan már. :)

2014. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 menta34 ***** válasza:

"Sosem dugtam"


Ez már annyira unalmas és szánalmas, mint a helyesírásért hisztizés.

2014. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Hiszti ? Nem vagy szerencsédre tistában azzal mi a dugás. gyakorlatban én sem, annyit azért tudok róla, hogy nem csak egy lyuk van amibe dugni lehet. Annyira modern azért nem vagyok . De te csak dugj nyugodtan nem vagy egyedül.
2014. febr. 6. 12:23
 9/31 hausmeister válasza:

Akkor is csatlakozom az előttem szólókhoz: bizony, csak a kis kelyhecskédet, rózsás bimbajaidat akarja. Hízelgő lehet, hogy ilyen kitartóan.

A többit (családi fészket, biztonságot) nyilván megkapja otthon.

Ha Te pedig történetesen időnként vágysz egy ilyen hősiesen kitartó Obeliszkre, azt ma win-win szituációnak hívják, és adjátok oda egymást egymásnak, fonódjatok össze, mint a füstifecskék - hogy aztán ijedten széjjelöppenjetek, ha betoppan az asszony :)

2014. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Egy normális hozzászóló volt, méghozzá az első. Érzelmileg nem érintetten irt. Akik gunyolódni akartak, és azt sikeresen tették, bizonyára megcsalt feleségek, akik rajtam akarták most jól elverni a port, a nő helyett, akivel a férje időnként jól van.

Vagy agressziv jellemű férfi, aki féltékenységében akár ki tudja mire lenne képes. De egyikőtök sincs jól az már biztos.

2014. febr. 6. 13:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!