Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátnőmmel, nem tudja mit akar. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Szóval elég körülményes a dolog, a lényeg, hogy feljött ez az új tini dráma, hogy élni akar meg tapasztalni meg tököm tudja, meg hogy nem tudja, hogy mit érez stb irántam. Összejött neki a sok szar dolog is, engem nagyon kikészített vele, de közben meg nagyon szeretem is. Normálisan jókat beszélgetünk és szerintem csak össze zavarodott de nem tudom .. elveszíteni sem akarom, de ez már önkínzás.. Volt valaki hasonló cipőben? Lehetséges ebből együtt jól kijönni? Konkrétan nem is nagyon értem mi a baj, megadtam neki mindent amit tudtam, gondoskodtam odafigyelő voltam, soha nem veszekedtem vele és hát ajh.. csak hiányoltam, hogy ezeket is visszakapjam, de ettől függetlenül csak az ellenkezőjét kaptam.. De szeretem.. Tudom hagyjam lesz jobb, de most nem erre vagyok kíváncsi..

2014. febr. 5. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ebből inkább az jön le, te nem tudod, mit akarsz. :))
2014. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ő belefáradt ebbe a kapcsolatba. Ha ő már másokra kíváncsi nem sokat tehetsz, sőt semmit. Hagyd elmenni, ha húzod csak magadnak okozol vele fájdalmat.
2014. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínűleg Ő is szeret (főleg ha több időt voltatok együtt), de élni akar. Ami annyit jelent, hogy nem akarja magát lekötni fiatalan. Lehet tisztában van azzal, hogy milyen jó sora van melletted... azonban vágyik másokra, kalandokra, hülyeségekre.

Azt, hogy ez nem melletted akarja (titokban) megvalósítani, egy pozitív dolog. Ha így érez, akkor sajnos el kell engedned. Ha pedig egyszer visszajön, akkor döntened kell majd, hogy akarod-e még Őt.


Egyébként ezt az érzést én is megéltem, mert én se 'éltem' ki magam olyan szinten... de letudtam magamba, és egy hülyeséggel (nem megcsalás), és a párom mellett maradtam, hiszen nagyszerű páros vagyunk. :)


Úgy érzem nem sok pozitívat írtam, ne haragudj...

2014. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én hagyom őt, meg nem kötöm meg se kezét se lábát megmondtam neki, hogy azt csinál amit szeretne, meg úgy is viselkedünk egymással mint az elején, de általában ő keres meg engem és úgy vettem észre szeret velem nagyon beszélgetni.. De velünk kapcsolatban meg fél, hogy együtt vagyunk jó ideje, de hogy velem eltudná képzelni, hogy leélje az életét stb. Én megértem az ő gondját, csak annyira lehetetlen ez a helyzet...És valamit tényleg szeretnék tenni, hogy rájöjjön hogy szeret-e vagy sem és hogy mellettem akar-e maradni vagy sem.. nyílván mindegyikből az első verziót szeretném. Nehéz, tanácstalan vagyok hogy álljak neki, mert egyenlőre csak jól elbeszélgetek vele.Amúgy heti 1x találkoztunk, tehát annyira rá sem tudtam akaszkodni figyeltem ezekre a dolgokra...
2014. febr. 5. 16:18
 5/8 A kérdező kommentje:
esetleg újra felakarom lobbantani a dolgokat csak nem tudom hogyan :( Tényleg igazságtalannak érzem már az egész életet nagyjából...
2014. febr. 5. 16:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Most szépen elmész és csajozol, és kúrsz.

Nem baj ha ő ezt látja is. Ha ezek után rádhajt, akkor tudni fogja mit akar. Ha nem akkor ez a kapcsolat már kihűlt. Te meg közben jól érzed magad másokkal. :) Nem bonyolult ez!

2014. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 2.; 3.és 6. számú versenyzőkkel.

Ha ő hülye,akkor te nem lehetsz okos helyette.

Ha ő oltani akarja ezt a kapcsolatot,akkor most gondolj bele,hogy te meg föltüzelni akarod,akkor ebből mi fog kisülni.Hát nem egy ropogósra sült rozmaringos csirke melle húsa omlós sültkrumplival és vörösborban pácolt kis Valentin szívecskékkel.

Sajna ez úgy van,hogy ŐŐŐneki kelll rájönnije,hogy te vagy az akivel az életét leélhetné.

Egyébként meg mindegyik nő önzővé válik,ha elmúlik a szerelem,majd ha nagy leszel megérted sok-sok év múlva.

2014. febr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem ugyanez a buli befigyelt 7 év után.. nektek összejött valami? Mi csak beszélgetünk..
2023. jan. 10. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!