Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, gáz ha egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, gáz ha egy 16 éves srácnak 20 éves barátnője lenne?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, az előző barátnőm 19 éves volt, egy féléves viszonylag komoly kapcsolatról van szó. A mostani csajszi akit "fűzök" ha szabad ezt a szót használnom (nem csak arra kellene, mindig a komoly kapcsolatokat szerettem) az 20 éves, aranyos, vonzó csajszi és szerintem odáig van értem. 180 cm vagyok, ő meg 157 asszem, egy viszonylag kis csaj, viszont eléggé tart ettől, hogy szerinte "fiatal" vagyok, hiába vagyok nagyon aranyos, stb. Mindig is az idősebb lányok érdekeltek, korombeliek közül a legtöbb r....c, aki meg normális... hát azt nem tudom mert nem nagyon ismerek ilyet :) Nem vagyok szűz, teljesen reális, normális gondolkodásom van szerintem, hetente 4x kondizok, próbálok adni a külsőmre meg nem gyökérnek lenni a lányokkal szemben -> már akik megérdemlik persze, de szerintem hallani ismeretlenek véleményét erről az egészről. :)
2014. febr. 6. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ciki, hogy ilyen orbitálisan hülye vagy. Miért, miért teszel fel ilyen kérdéseket?
2014. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, a ti dolgotok

Ha a lányt nem zavarja, akkor minden rendben

2014. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem a csajnak gáz h nem volt képes a korcsoportjàból normális pasit tallàlni.
2014. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Fiúnak erény, lánynak gáz lehet a társaságba pl teljesen más.
2014. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor 15 évesek voltunk,az egyik havernak 19 éves csaja volt,mi felnéztünk rá hogy összejött egy idősebb csajjal. (igaz a csaj elég hamar dobta)
2014. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért érdekel mások véleménye?


Én pl konkrétan lesz..rtam, hogy a férjem haverjai pedofilnak tartanak amiért majdnem 3,5 évvel idősebb vagyok nő létemre. Boldogok vagyunk és kész. Az én korosztályomban minden pasi idióta és elviselhetetlen volt. Meguntam...És másnak is esélyt adtam. Mindenki véleménye le van sajnálva. Akit ez zavar, azon csak nevetni tudok mert szánalmas.


Viszont ha a lányt zavarja akkor nem tudsz mit csinálni...de egyébként nem ciki.

2014. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem értem a reakciótokat. Miért nem lehet normálisan válaszolni? Elsőnek: bizonyára nehéz körülmények között veszthetted el a szüzességed. Eddig a legtöbb barátnőm nálam 2-3 évvel idősebb volt, társaságban sem volt ciki soha... a mostani csajszi pedig aggódik. :)
2014. febr. 7. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!