Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálnom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom, hogy tessek azoknak a csajoknak, akik bejönnek nekem? Eddig csak olyan akart velem járni, aki nekem nem tetszett.

Figyelt kérdés

Hogyan oldjam ezt meg? Kimondhatatlanul akarom, hogy elfogadja egy olyan lány a közeledésemet, aki nekem bejön. De rendszerint aki nekem bejön, annak én nem kellek, hanem mindig van egy magasabb/erősebb/lazább/menőbb/jobb dumájú/több tetkójú "hot douchebag", aki sokkal jobb pozícióban van nálam.


A nővérem azt mondja, hogy lejjebb kellene tennem a mércét, mert mindig túl szép lányokat nézek ki. De most ez ellen mégis mit tehetnék? Tehetek én arról, hogy ilyen az ízlésem? A másik meg, hogy ez egyébként nem igaz, van olyan lány, akinek pl. az arca nem olyan, hogy sok fiúnak tetszik, de nekem az alakja egészében nagyon bejön. Az egyetlen, ami nekem nagyon fontos, hogy vékony legyen. Részben azért, mert én magam is nagyon vékony vagyok. Egyébként ez qrva megalázó, mert látom, hogy a testalkatom miatt kb. semmi tekintélyem. Ha erre terelődik a szó, látom a lefitymálást a csajokon. Ha pl. elsütök egy olyan viccet, hogy nem kérek valamiből és azt mondom mellé, hogy "tudod, vigyáznom kell a vonalaimra", vagy ha bármi más módon szóba hozom a testalkatomat, mindig ezt a lenézést kapom. Pl. egyszer valami csajnak mondtam, hogy hány kiló vagyok, és erre mondta, hogy annyinak se nézek ki, hanem inkább 10-zel kevesebbnek. Mindezt kb. olyan stílusban, mintha egy alulfejlett csikót méregetne a lóvásáron. A tesitanárom meg pár bunkó barátom is sokat viccelődött ezzel, de az annyira nem érdekelt, mert a tesitanárom jó arc volt és amúgy is mindenkivel ilyen volt, a barátaimnak meg vissza lehetett szólni.



Szóval mi erre a megoldás? És egyáltalán: mi van, ha egy ember általánosan nem tetszik soha azoknak, akik neki tetszenek? Az ilyen egész életében kompromisszumokat köt és soha életében nem jár egy jó (számára) nővel sem? Vagy hogy működik ez? És mit csináljak, ha minden nekem tetsző csajnak 20 kilóval és egy fejjel magasabb pasiknál kezdődik a mércéje?


2014. febr. 6. 16:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és előre kérek mindenkit, hogy bármekkora is a kísértés, ne linkelgesse be a KFT együttes idevonatkozó számát. Tudom, hogy nagyon idevág, meg nagyon jópofa, ismerem, nagyon jó poén, köszönöm. Foglalkozzunk inkább a kérdésemmel, ha lehet.
2014. febr. 6. 16:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Melyik az a szám?
2014. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy megragadtad a lényeget.
2014. febr. 6. 16:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az a probléma hogy vézna vagy akkor kezdj el vmi sportot, mellé meg egyél rendesen.
2014. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan melyik KFT-s számra gondoltál? XD

Lány aki nincs??

2014. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tessék? :)
2014. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

,,Ha pl. elsütök egy olyan viccet, hogy nem kérek valamiből és azt mondom mellé, hogy "tudod, vigyáznom kell a vonalaimra", vagy ha bármi más módon szóba hozom a testalkatomat, mindig ezt a lenézést kapom. "


Ha ennyire gáznak gondolod a testalkatod, akkor miért hozod szóba? :D Én ha csajokkal beszélgetek, mindig azt hozom fel, amiben jó vagyok, ami érdekel, stb. vagy legalábbis úgy terelem a témát. A lányokat nagyon le tudja lombozni a negativitás. Az egyik legrosszabb, amit tehetsz, ha arról kezdesz el beszélni, hogy mit utálsz, mit nem bírsz, miben vagy kevésbé jó, mihez nem értesz, stb. Most őszintén, az kit érdekel? Te szívesen beszélgetnél egy olyan lánnyal, akit láthatóan feszélyez valamilyen tulajdonsága és emellé még erről is beszél, függetlenül attól, hogy panaszkodik vagy próbál viccelődni? Először önmagadat kell elfogadni, vagy ha ez nem megy, le kell sz@rni a kevésbé kedves tulajdonságaidat, meg mások véleményét is, ettől lesz önbizalmad, ami viszont már nagyon jó pont...

2014. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ENGEM nem zavar, hogy vékony vagyok. Élvezem, hogy jól tudom kezelni a testsúlyomat sportban, hogy fürgébb, robbanékonyabb vagyok másoknál, ráadásul, mivel nincs hájam, strapabíróbb, szívósabb is vagyok, mint az átlag, akárcsak a vékony emberek általában.

A baj az, hogy a lányokat zavarja. Pontosabban így nem vesznek egyszerűen komolyan. Hogy is mondjam... magamhoz képest arányos az izomzatom, nem nézek ki rosszul, de nem vagyok pl. vállas, abszolút skálán nem vagyok olyan erős, mint a korombeliek. Kb. 3 évvel fiatalabbnak nézek ki, ami azért röhejes, mert konkrétan idősebb vagyok azoknál, akik a gólyatáborban az instruktoraim voltak.

2014. febr. 16. 22:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bebeszéled magadnak, hogy zavarja őket. Azért mondom ezt, mert én is elég vékony vagyok, szívós, strapabíró alkat szintén, és nem zavarja a lányokat :)
2014. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet. De akkor mi zavarja őket? Most is írtam egy olyan lánynak, akivel egy buliban találkoztam és tökre jól elbeszélgettünk. Először kedvesen válaszolt, aztán már rövidebben, most meg egyáltalán nem. Mi az istenért nem lehet válaszolni?
2014. febr. 17. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!