Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsük el a múltat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsük el a múltat, és kezdjünk tiszta lappal, ha a múltja veszélyezteti az életemet?

Figyelt kérdés

Páromnak előttem nagyon sok nővel volt dolga és felelőtlenül nagyon sokkal gumi nélkül volt együtt. Mielőtt velem komoly kapcsolatot kezdett elment egy teljes kivizsgálásra (AIDS, syphilis vérvétel...), urológus is megvizsgálta, és ő felfedezett nála egy nemi szemölcsöt. Ezt kezelte, addig nem volt velem szexuális kapcsolata, amig el nem múlt. 1 éve vagyunk együtt, de csak gumival. Azonban most megint kiújult a szemölcse (biztos hogy nem lépett fére, csak sajnos ennek hosszú a lappangási ideje). Megijedtem, mert ezt a HPV vírus okozza, ami a méhnyakrákot is. Megijedtem, mert ki tudja, milyen betegsége lehet még, ami nála lehet, hogy tünetmentes, de nekem a későbbiekben súlyos problémákat okozhat. Továbbra sem lehetünk együtt minimum 1 évis gumi nélkül, és így a közös jövő, család, kisbaba is egyre bizonytalanabbnak és távolinak tűnik. Én persze mászkálhatok el 3 havonta fél évente orvoshoz, mert a gumi se nyújt a HPV ellen 100%-os védelmet, és retteghetek hogy ne legyen semmi bajom. Hiába akar normális életet, kísért a múltja. Ti kitartanátok a párotok mellett, ezek ellenére is, vagy inkább keresnétek olyan párt, akinek nem volt ilyen előélete? 1 hét múlva megyek nőgyógyászhoz.

Szerintetek gonosz vagyok, ha találnak nekem is valamit (biztos, hogy tőle kaptam, mert nekem előtte nem volt más férfi az életemben), és ezért én szakítok vele?


2014. febr. 6. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
te nem is szereted eléggé, ha még mindig ezen kattogsz.. volt sok partnere, és? kivizsgáltatta magát.. és? nem volt semmi... ezt a szemölcsöt úgy is elkaphatta volna, ha csak 2-vel van együtt..
2014. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogodban áll a saját szervezetedet, egészségedet félteni. Az az ember, aki mást mondd, arra ne hallgass. Ha te úgy érzed, nem tudsz felszabadulni nyugodt szívvel mellette, akkor szakíts vele. A te életed és senki sem ronthatja el!
2014. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor minek terveztél vele gyereket? vagy miért nem hagytad ott mindjárt? ő elment orvoshoz, megtette, amit megtehetett.. ha te lennél az ő helyében, és ő így reagálna, te mit szólnál?
2014. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj, ez nagyon nem lenne szép dolog, ha emiatt hagynád el... Nem tehet róla, hogy kiújult a szemölcse.

Elment, kivizsgáltatta magát, megtett minden tőle telhetőt...

2014. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!