Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ajándék lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ajándék lenne a páromnak egy masszázs Valentin napra? Nőnek vagy férfinek örülne jobban?

Figyelt kérdés
Meglátásom szerint a férfiaknak rősebb a kezük,velem is az a baja h nem masszírozom elég erősen.A nő masszőr mégis jobb lenne neki?

2014. febr. 7. 12:42
 1/7 A kérdező kommentje:

(Én nő vagy a párom férfi. szóval neki lenne az ajándék)

a félreértések elkerülése végett

2014. febr. 7. 12:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp nő.
2014. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
edes istenem hagyjatok mar az ilyen kerdeseket honnan tudjuk hogy minek orulne?? nem a mi parunk hanem a tietek..
2014. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én nem, nem szeretném, ha Valentin napra olyat kapnék ami nem a párommal közös..

ez az ajándék szuper szülinapra, névnapra, nőnapra, vag csak úgy... Valentin napra csak akkro ha közben egymás mellett fekszünk.

aztán lehet, a te párod másként áll a dolgokhoz

sztem nő esetében ha nem túl izmos, mindegy, hogy nő vagy férfi masszíroz, (a masszőrök azért nem csak kizárólag az izmaikkal, hanem technikával is dolgoznak) férfinak viszont kötöttek annyira az izmai, hogy inkább férfit választanék, nekem a női masszőröm mondta, hogy ő nem is vállal férfit, mert hamar fárad tőle, túl kötöttek az izmok

2014. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mármint nőnapra nőnek...férfinek van férfi nap bár nem tartjuk...utána olvastam h te vagy a nő
2014. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2/5-től kérdezem h te férfi vagy?

Kedves cinikus 3-as! A férfiak általános véleményére vagyok kiváncsi.Különben sem téged kérdeztelek. ;)

4-es. figyelemmel olvastam válaszod. Köszi

2014. febr. 7. 14:33
 7/7 anonim válasza:

Én masszőr vagyok és jó ajándéknak tartom. Látom nap, mint nap a masszázsok során, hogy jól esik akár egy fél órás hátmasszázs, akár a teljes testmasszázs! Az évek alatt minden masszőrnek megerősödnek a kezei így akár női akár férfi masszőrhöz fizeted be, szerintem elégedett lesz!

Én csakis bátorítani tudlak ez ügyben! :)

2014. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!