Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin nap ajándék nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap ajándék nélkül?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hete vagyunk együtt.Beszéltünk már a Valentin napról,hogy tartsuk,ne tartsuk..Aztán arra jutottunk,hogy megtartjuk. De a részletekbe nem bonyolódtunk nagyon bele.

Nekem az a véleményem,hogy nem kell nagy felhajtást csinálni.Szerintetek mit szólna,ha felajánlanám,hogy ajándékot ne vegyünk egymásnak,csak annyi,hogy legyünk együtt meg mondjuk rendelünk valami kaját? Nektek tetszene ez az ötlet?:)

Meg mondjuk a barátomnak 1 hete volt a névnapja is..vettem neki egy elég drága parfümöt,és azért nem vagyok annyira jó anyagi helyzetben,hogy egy hét alatt több ezret költsek ajándékokra,nem azért mert nem szeretem,csak amúgy sem szeretem anyukám pénzét elkölteni másokra.:)

16L


2014. febr. 6. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper ötlet. :))
2014. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem gáz, amúgy is az a lényeg, hogy együtt legyetek, max. egy szál virágot vehetsz neki :)
2014. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak 3hete jártok... már bocsi de az nem nagy idő, még a névnapjára se kellett volna sokat költeni... de te érzed. Amúgy mi se veszünk ajándékot csak együtt leszünk, ott alszok nála. (Mi féléve járunk.)
2014. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem rendelnétek, hanem főznél főznétek valamit, aztán egy jó film.
2014. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó, hogy mondod kérdező. Ha lenne nőm, tuti hogy rendelnék egy óriáspizzát és bekajálnánk de durván! Jó pepperonisat, ami csípős, hogy alaposan lángoljon a szerelmem szája, így legalább folyamatosan csókolhatnám. Nem lenne ideje csípni. :)

Szóval nekem ez megfelelne. Simán jó dolog. Pont azért, mert nem kell túldramatizálni e napot. Hatalmas kajálás egy hatalmas szerelmeskedés után.

2014. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igaz,hogy csak 3 hete vagyunk együtt,de előtte 4 évig legjobb barátok voltunk,úgyhogy természetes volt,hogy veszek neki valamit.:)

Köszi a tippeket.:) De fiúnak nem fura adni egy szál virágot?:)

2014. febr. 6. 23:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene, szerintem jó ötlet :)
2014. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, vegyél neki valamit, aminek biztos örülne. Mondjuk egy régóta vágyott könyvet, például. Én biztos ilyennel kedveskednék. Vagy elkészíteném a kedvenc kajáját. Bár, ha jobban belegondolok főzni annyira még nem tudok, abba lehet beledöglene. Inkább sütnék. :D
2014. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyel semmit. A kajarendeles az jo otlet, ugyis aza lenyeg, hogy egyutt legyen az ember a szerelmevel.
2014. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jelenleg én már kiszortam egy kisseb vagyont a valentínnapra,tehát ha most idejönne a barátnőm hogy hé,de ajándék ne legyen,szerintem már másznék is a szabadsághídra.
2014. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!