Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért elégszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért elégszenek meg az átlagossal?

Figyelt kérdés
Annyiszor hallottam már: csak egy átlagos lányt akarok! De miért? Meg miért az a preferálandó tulajdonság, hogy otthonülős,szolid,csendes,visszahúzódó,nincsen sok barátja/ismerőse stb... Miért pozitív ez? Miért nem egyéniségeket, különlegességeket keresnek? Vagy nem egyenrangú társat akarnak maguk mellé az emberek?

2014. febr. 7. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hallottam már ezt csajoktól is, főleg olyanoktól, akik rengeteget csalódtak. akiknek már csak az kell, hogy szeressék őket és este legyen kivel összebújni.
2014. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És miért jó az, hogy tök mindegy, csak legyen valaki... nem látom értelmét, nem tűnik őszintének. Nekem fura, hogy csak egy pótlék kell valakinek.
2014. febr. 7. 14:53
 3/16 savanyújóska ***** válasza:
De egészen addig, amíg rá nem jönnek, hogy egy egyenrangú társsal ugyanannyit kell foglalkozni, ha nem többet... Akkor pedig már inkább egy csendes, átlagos lány, ott nem kell az embernek odatennie magát, hajtani... Egyszerűen a könnyebb utat választják. Pedig van maikor megéri belefecölni némi energiát...
2014. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
nem pótlék, hanem teljes értékű társ. csak eleinte hajlamosak vagyunk válogatni, legyen csak szőke, csak barna, csak nagy mellű stb...de ha egyik sem jön össze? akkor már csak az számít, hogy szeressen
2014. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem elégszem meg az átlagossal... Egyedül is vagyok már jó ideje, de nem adom fel.
2014. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#4 Az általad említett megközelítést se tartom túl helyesnek," csak szőke, csak barna, nagy mellű stb.... " látom meg van a nézőpontbeli különbség. Te egy felszínes megközelítést adtál, ez még rosszabb, mint ez a pótlék kompromisszumkötés. Ha nem vetted volna észre én meg belső tulajdonságokat írtam, és az egyéniség köré összpontosítottam a kérdést... lehet akkor ez a hiba, ebből nekem csak a felszínesség jött le bocs.
2014. febr. 7. 14:58
 7/16 anonim ***** válasza:
9%

hahaha. Már ez is baj? Ha túl nagyok az igényeim, az is baj. Ha beérem az átlagossal, az is baj.

Amúgy meg különben se találtam elég különleges lányt, aki nem volt ribizli, és szimpatikus lettem volna neki. Szinte mindnek csak macsók meg kisfiúk kellenek, átlagos élettel, átlagos célokkal, stbstb.

22/F

2014. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért a személyiséget ne keverjük az egyenlőséggel, mert semmi köze a kettőnek egymáshoz.

Miért nem egyéniségeket, különlegességeket keresnek? Mert mindenkinek mást jelentenek ezek a szavak. Számomra ha ezt mondja magáról egy ember, hogy ő egy egyéniség, egy különlegesség, az felettébb ellenszenves tulajdonság, elég beképzeltnek hat ez a kijelentés, ha valaki például a feleségéről mond ilyesmit, az lehet, hogy szeretetből mondja, de olyan, mintha valami trófeáról beszélne, ami szintén nem valami előnyös.

A legtöbb embernek nincsenek nagy igényei, ezért inkább olyan átlagos társat keres, akinek szintén nincsenek az egekben az elvárásai, mert ,szerintem nem csak én vagyok ezzel így, az ilyen "egyéniségeknek" igenis gyakran irreálisan magas elvárásaik vannak.

2014. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert félénk, nyuszi, balfékek. Az igazi férfiak nem átlagos lányokat keresnek. :)
2014. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom egy lányra, hogy átlagos, az nem feltétlen rossz. Pl ne legyen a normálistól elrugaszkodott. Egy erős példa: ne legyen olyan haja, hogy oldalt full le van borotválva, mert visszataszító, vagy ne legyenek olyan nem hétköznapi szokásai, ami elrettentő lehet a számomra. Ez esetben is azt mondod, hogy ne érjem be az átlagossal, a normálissal? Miért? Feltétlenül valami a normálistól elrugaszkodott dolgot kéne keresnem?


23/F

2014. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!