Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti a párotokkal maradnátok, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párotokkal maradnátok, ha?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt,szeretem,de közben érzem azt hogy szeretnék kicsit úgy mond "élni". Sok vita volt közöttünk,2 hónapja kb. mindennap mindkettőnk hibájából.

Nem tudom mit tegyek,szeretem őt,de közben hagynám is ezt az egészet...


2014. febr. 7. 15:16
 1/5 Lion's Heart válasza:
Férfi vagy nő?
2014. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt éreztem, 1,5-2 év után (de lehet már előbb)...4 évig voltunk végül együtt...Előbb kellett volna szakítani, mostmár azt mondom.

22L

2014. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez csak attól függ, hogy mit jelent a számodra "élni".

Mert ha ez nálad egyet jelent a folyamatos szexel másokkal, mint a párod, akkor két (korrekt) dolgot tehetsz. Vagy szakitasz és éled a kivánt életet, vagy vele maradsz, és lemondasz erről.

minden mást meg lehet beszélni, el lehet járni programokra nélküle is a haverokkal, stb...

2014. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakíts! Én 3 évig voltam együtt, ebből 2-t végig vitáztunk. :) Nehezen engedtem el, de végül beletörődtem, hogy ennek vége. Az ember azért van párkapcsolatban, hogy boldog legyen, nem pedig azért hogy szenvedjen, és egy másik ember életét is megkeserítse ezáltal. Minél tovább húzzátok, annál nehezebb lesz.
2014. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pff, először is ne azt kérdezd, hogy én mit tennék. Neked kell FELFOGNI, hogy csakcsupán el vagy kényelmesedve, félsz az újtól, félsz attól, hogy a mostaninál sz--rabb lesz, de a mostani NEM ELÉG JÓ NEKED. Szóval ne idegesíts, tiplizz tovább és ilyenkor mindig azt gondolom, ohh bárcsak minél hamarabb meglépné ezt a lépést a problémázó fél, mert ez olyan s--gfejség a párjával szemben.

Hát persze hogy élni akarsz még. Egyszer ráveszed magad a szakításra, utána már kalandozol is össze vissza. Ez lesz.

2014. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!