Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a pasim miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pasim miért csal meg 30 évesen egy 42 éves "nővel"? Én 26 vagyok, szerintem jobban illenék hozzá.

Figyelt kérdés
Arról nem is beszélve, h sok-sok éve ismer már, voltunk együtt, külön, megéltünk már sok mindent, mindig hű voltam hozzá, sose hanyagoltam el magam, mindent megtettem az ágyban is, nem mondhatja hogy prűd vagyok, tényleg mindent megkap, ami szükséges egy férfinak, mégis ezt teszi velem!Ez a nő kép alapján nem is különleges, ( bár a szépség relatív), én sokak szerint jó nő vagyok, talán kissé zárkózott, de ezen kívül nagyobb hibám nincs.Pasik azért írhatnak, hogy van e rá esély, hogy majd szétmennek a nagy korkülönbség miatt, vagy semmi remény, és h nincs e igazam, h ritka hülye, mert fordítva szokott lenni, hogy az idősebb nőt szoktátok leváltani a fiatalra? Női szempontok alapján is kíváncsi lennék, hogy járt e már valaki hasonlóképp és mit tapasztalt?
2014. febr. 7. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak lefeküdt vele, vagy viszonyuk van?
2014. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a fickó egy gyökér.
2014. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha 18éves ribivel csalt volna meg az kevésbé fájna? Szerintem rosszabbul éreznéd úgy magad.
2014. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10 évvel idősebb nőre hajt? Nincs ki a négy kereke.
2014. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a zárkózottságodon kívül nagyobb hibát? Hiszed te, aranyom! Hiszed te.
2014. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem dobd ki jobbat erdemelsz.
2014. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért itt valami nem világos. Ha megcsal, akkor miért még a pasid? Ugyanakkor azt írod, hogy van-e rá esély, hogy a korkülönbség miatt szétmennek? Akkor most együtt vagytok vagy sem? Vagy ezzel a nővel együtt van, vagy sem?

Egyébként te hiába gondolod úgy, hogy jobban illesz hozzá, vagy megadsz neki mindent, ha ő ezt nem így érzi. Ha ő úgy érzi, hogy az az idősebb nő többet ad neki. Mert lehet hogy neki más vágyai vannak, amiket valami miatt nem oszt-osztott meg veled, vagy éppen érzelmileg, akár gondolkodásban kap többet a másik nőtől. És lehet hogy pont azért, mert te zárkózottabb vagy, a másik nő pedig nyíltabb, pont ezért jó neki a másikkal.

De ettől függetlenül igazából teljesen felesleges ezen gondolkoznod, ez a pasi már a múltad részét kellene, hogy képezze. Megcsalt, így egyértelmű, hogy nincs jövője a kapcsolatotoknak.

És azért egy idősebb, érettebb nőt sem kell leírni. Mert egy 42 éves is lehet korához képest egy fiatalabb férfi számára vonzó vagy meg tud adni olyan dolgokat neki, amit ugyanúgy egy fiatalabb is. És bár ez így valóban ritka felállás, nem túl gyakori, de ilyen is van.

A férjem pl. mindig is az idősebb nőkhöz vonzódott, én vagyok a ritka kivétel, aki 4 évvel fiatalabb tőle. De én is mindig az idősebb pasikhoz vonzódtam, akik 6-8-10 évvel voltak idősebbek, aztán kikötöttem a férjemnél, aki csak 4 évvel idősebb.

2014. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki a párom ellen van!:) Nos zárkózott inkább a emberileg vagyok, mint az ágyban, de ez nem jogosítja fel, hogy megcsaljon szerintem.. Történetesen nem látatlanul írom le ezt a nőt, már láttam nála fiatalosabb 40-est, de persze biztos az is zavarna, ha szebb lenne:(

Azért zavar különösen hogy ezt teszi, mert nem lehetne azt mondani, hogy én csak egy szexéhes pénzéhes liba vagyok, mint egyes mai nők, tisztelet a kivételnek, hanem lelkiekben is nagyon szoktam támogatni őt, nekem bármit elmondhatott, próbáltam segíteni, ha lelki gondjai voltak, mindig nekem panaszkodott, én vígasztalgattam, ennek ellenére neki ilyen korosodó öntelt nőci kellene:(

2014. febr. 8. 11:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kérdező a kommented alapján nem kicsit vagy öntelt, nem csodálom hogy lecserélt a párod. Az meg hogy a másik nő idősebb részletkérdés..
2014. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: ezek szerint téged még nem csaltak meg, hogy ilyen kárörvendő vagy!Azért vagyok szemét, mert nem csípek valakit, aki olyanra hajt, akit én nagyon szeretek! Gratula, empátiából jeles!
2014. febr. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!