Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valóságalapja a Barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valóságalapja a Barátom felháborodásának, amiért belenéztem a személyes dobozába?

Figyelt kérdés

2 éve ismerkedtünk meg, az első lány vagyok az életébe, a szülei régen elváltak még a 2004 körül, amennyit barátom elmondása alapján tudok hogy az Apukája légiós távollétét, nem tudta elviselni a családi kapcsolat, ezért jobbnak látta az Anyukája ha külön mennek, a törvény neki ítélte a barátomat, mivel még kiskorú volt, a közös családi házból a válás után kivette a részét az Anyja, és a barátom visszaköltözött hogy az Apja házában lehessen, egyedül élt, 8 hónap után kérte hogy költözzek oda hogy ne legyen egyedül, ebbe belementem

Viszont nem értem hogy ennyi idő után mi rejtegetni való van abban, ha kap egy levelet Franciaországból. Nem vagyok egy kíváncsi fajta, de késztetést éreztem arra hogy megnézzem a leveleket, volt amit francia nyelven írt neki az Apja, de nem beszélem a nyelvet ezért nem értettem mi állt benne, megnéztem egy magyarul írtat is, ebben pedig semmi különös nem volt, teljesen hétköznapi módon íródott.

Nem úgy tettem vissza a levelet, és ezt észre is vette pár nappal később, mondta hogy menjek oda, majdnem lendületből arcon vágott, úgy merevedett meg egy pillanatra a keze, elhordott mindenféle hülyének hogy ennyi lelkiismeret nincsen bennem, hogy oda álljak elé és megmondjam hogy belenéztem abba a levelekbe.

Tegnap arra keltem fel éjszaka, hogy csak én fekszem az ágyban, miután kimentem a nappaliba megálltam félig a szekrénynél, és egy régi videót nézett amin az apja beszél hozzá egyenruhában, meg a barátom is benne volt ebben a videóban amikor 5 évesen a szülinapi tortánál áll katonai sapkában és az Apja mellette guggol, Ő pedig sóhajtozva sírt, és halkan mondta hogy "mikor jössz haza, nagyon hiányzol nekem"

Nekem nagyon rossz érzés volt ez, a torkomban volt a szívem, és majdnem sírtam így visszamentem inkább lefeküdni.


2014. febr. 7. 18:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Olyasmibe kontárkodtál bele, ráadásul erőszakkal, amit ő neked nem (még nem?)!

Beledúltál a lelkében egy olyan helyre amit nem akart neked megmutatni, (az oka rád tartozik).

Nagyon sok pasi ezért kirakta volna a szűrödet.

Szóval van miért nagyon rosszul érezned magadat, és jobb ha tudod, hogy nem fogja mondani, sőt látványosan meg fog bocsájtani (mert ugye nagyon alaposan bocsánatot kérsz érte) egy jódarabig tüske lesz neki.

És most magamból indultam ki, elismerem.

2014. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
A felháborodás jogos, a pofon nem lett volna az, de még ez a lendítés se. Nem hallottál még arról, hogy nem illik más levelét felbontani? Főleg egy ilyen helyzetben.
2014. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
izé "rá tartozik". (d helyett)
2014. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez most komoly kérdés?

Elolvastad, te nagyon okos, a MAGÁNLEVELÉT, és még csodálkozol, hogy dühös rád?

Levéltitokról még nem hallottál?!


Az, hogy "nincs rejtegetnivalója ennyi idő után", NEM azt jelenti, hogy mindent elolvashatsz, mindent kikutathatsz!

2014. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

őszintén bocsánatot kellene kérned, amiért belenéztél a holmijai közé, és helyeselni, amikor mond valamit, és ne ellenkezz most

amúgy attól még hogy nagyon közvetlen vagy, régóta éltek együtt és a levélben semmi különös nem volt, attól még nagyon jogosan háborodott fel, ezek az ő személyes dolgai, amit magának akart tudni

amúgy ő is csak egy férfi, és büszkén próbálja leplezni az érzéseit, nem akarja hogy bárki is betekintést nyerjen a szivébe

2014. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Elismerem hogy nem ez volt a helyes útja annak hogy többet, tudja meg az Apjáról, de ezzel lehet elintéztem azt is hogy soha ne említsen nekem semmit innentől.
2014. febr. 7. 18:38
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Semmilyen körülmények között nem nézhetsz bele valaki másnak a magánjellegű dolgaiba, még akkor sem, ha párkapcsolatban vagy az illetővel...

Mindenkinek megvan a privát szférája, és mindenki máshol jelöli ki a határokat. Ezt pedig kötelező tiszteletben tartani.


Te nem tartottad őt tiszteletben. Ez nagyon súlyos dolog. Abszolút jogosan dühös, nagyon megsértetted őt.

2014. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Nos igen, és nem tartom kizártnak hogy eljátszottad, hogy valaha is ebbe a szegletbe beengedjen. De ez még változhat akár.
2014. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
talán még a pofont is megérdemelted volna (én nem ütöttelek volna meg) és szakithatott volna veled
2014. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%

1. Nem kellett volna magánleveleket elolvasnod kérés nélkül bármi volt is benne. Tehát a felháborodásnak jócskán van alapja.

A pofonnak egyáltalán nincs.

2.. és ezt nagyon jól fontold meg!!! A barátod nem egészséges pszichésen. Nem hogy hibát követett el, hogy felpofozott ezért, de ez beteges, akármennyire is szentek neki azok a levelek.

Nem ártana segítséget kérnie.

Azt te döntöd el, hogy mellette állsz-e továbbra is, de egyáltalán nem biztos, hogy ennek a pofonnak nem lesz később durvább folytatása.

2014. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!