Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha a párom (F)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a párom (F) minden este, lefekvés előtt csak felhív 5-10 percre, vajon szeret?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem ingyen beszélünk, bármikor hívhatna, mert nem olyan elfoglalt, hogy ne tehetné meg.

Ha szólok neki, hisztinek veszi.

Vélemény?



2014. febr. 7. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

nem ezen múlik, ha nem hívna fel is szerethetne..


ez a tény semmit sem jelent

2014. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Oké, de valahogy éreztetni kell h fontos a másik, ha már talizni nem tudunk, nem?
2014. febr. 7. 19:33
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülj hogy minden nap felhív, azt meg nem várhatod hogy hívjon fel 5ször csak mert ingyen van

Amúgy nem attól függ hogy sszereti-e hogy hányszor hív

2014. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
És milyen gyakran találkoztok? Mennyi ideje vagytok együtt? Az én kapcsolatom részben emiatt ment tönkre, mert külföldön él, és sokszor elfelejtette, hogy milyen időpotot beszéltünk meg, hogy beszélhessünk. Próbáld vele megbeszélni, ha nem megy, akkor vagy érd be a napi 5-10 perces beszélgetéssel, vagy szakítsatok.
2014. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, lehet kicsit buta a kérdés. Csak rossz, hogy olyankor sem az igazi vele beszélni mert már nagyon fáradt és kedvetlen
2014. febr. 7. 19:37
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha 15-20 percre hív fel, akkor már nem fordul meg a fejedben, hogy szeret e vagy sem?
2014. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
heti 2szer, max 3szor
2014. febr. 7. 19:38
 8/18 anonim ***** válasza:
Majd ha felnősz,rájössz,hogy ezen semmi nem múlik.
2014. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Moszuke ***** válasza:

aztak_rva.. ugyanez volt az egyik szakító okunk az exemmel..

mért nem hívom többször mért CSAK este hívom őt????? mindez egy kis zsörtölődéssel megspékelve.. és érzelmi zsarolással is: már biztosan nem szeretsz!!! RÉGEN TÖBBSZÖR HÍVTÁL!!nem is értem minek beszélhetünk ingyen ha nem is hívsz!!!!!!fhohoo



hát ez durva milyen kicsi a világ:O

lásd milyen kedves vagyok elmondom mi van.


a pasik ilyenek. pont

ezt vagy elfogadod vagy elmarod magad mellől a pasidat. ennyi


najó nem, csak vicceltem:))

ÉN,, (hangsúlyozom) ÉÉÉNN tényleg nem szerettem naphosszakat telefonozni a párommal.

este felhívtam rutinból, kivel mivolt, a nap folyamán stb..

de ez is többet ártott mint használt.. mert amikor meg taliztunk nem volt "témánk" mert esténként mindig megbeszéltük a dolgokat TELEFONON... fhúdejó-.-"


de egyszerűen egy lelkileg fárasztó napon, a tökömnek sincs kedve a csicsergést hallgatni a telefonban 1,5-2órán át...

amikor jobb napon volt felhívtam őt nap közben is, jajj hiányzol, jajj várom a talit, stb, de ha elegem volt a napból akkor csak este hívtam.


megoldás: a stresszt a pasik egyedül léttel szokták kezelni.

1.) ráhagyod és később folyton ezzel bsztatod majd

2.) megpróbálsz erről beszélni és megérted és elfogadod

3.) elfogadod nekem, hogy a pasik agya így van összerakva

4.) tovább bsztatod és elhagy.

tanító videó:

http://www.youtube.com/watch?v=FmexMPgTlIw


ennyi.

2014. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

:D

Kösz a részletes kifejtést!


Amúgy én nem basztatom, csak néha-néha amikor besokallok. Én inkább csak magamban bosszankodok. Egyébként azt nem várnám h napközben is állandóan beszéljünk, mert azt én sem szeretem. Meg azt se hogy órákig. Csak azt hogy ne azért tegye, mert muszáj.

2014. febr. 7. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!