Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Barátommal még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátommal még valentin napkor is a tanulás miatt nincs közös program?!

Figyelt kérdés

Nemrég közös kiránduláson voltunk pár napig. Nagyon örültem,hogy együtt tudunk lenni úgy is, hisz általában csak suliban találkozunk,szünetekben.

Sokat tanul, ez tény, már tudja mire készül stb, viszont nem végzős.Azokra a tantárgyakra hajt,amilyen szakra megy és nagyon készül belőlük ezt mondja.

Emlegettem neki,hogy most valentin-nap alkalmából legalább még lehetne egy közös program sulin kívül, eljöhetne szombaton vagy vasárnap hozzám,és itthon kedveskednék neki.

Visszamondta ezt,mert "nagyon bele kell húzzon a tanulásba"és hétvégén tanulni fog.Max pénteken beülhetünk egy sütire....

Kicsit rosszul esett,de nem mondtam semmit.Ezután sem fogjuk ezt 'bepótolni'mert tanulni fog mégjobban...

Az lenne a kérdésem,hogy mondjam el neki, vagy inkább értsem meg és ne foglalkozzam vele?Mit gondoltok erről?


2014. febr. 7. 22:07
 1/2 Hanariko ***** válasza:
Hát azért egy napra szerintem el lehetne engedni a tanulást. Beszélj vele erről, de ne számon kérően vagy valami, csak beszéljétek meg és találjatok köztes megoldást. (Esetleg segít neki tanulni, 1 megtanult rész után 1 jutalom csók vagy valami ilyesmi :P)
2014. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ne erőltesd szerintem

de ha tudsz te is menj át távolságtartóba egy picit

néha kell lazítani,barátnővel foglalkozni, annyira nem lehet fontos semmi,hogy erre ne jusson idő

2014. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!