Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj ha nem jön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj ha nem jön, hogy csókolózzak a barátommal?

Figyelt kérdés

Első randin megakart csókolni de én nem hagytam,inkább megöleltem.Nem tudom elképzelni,hogy vele csókolózzak,bár még nem is tudok de képtelenségnek tűnik,hogy vele..nem tudom mi lehet a baj.Előre is értelmes válaszokat várok.:)

14/f



2014. febr. 7. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet h mégsem vagy meleg, csak kíváncsi voltál h milyen egy fiúval randizni :)
2014. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez itt homokos kérdés? :O
2014. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2-es takarodj innen

érzéketlen tuskó

2014. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Homokos kérdésnél illik kiírni a kérdés végére, hogy (meleg). Mert akkor nem szánok rá időt, hogy elolvassam.
2014. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-as: elnézést. Nem akartam tuskó lenni, csak nem esett le hirtelen, hogy meleg kérdés.
2014. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdéseknél miért nem írják ki,hogy homo??????-.-
2014. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jaaj bocsánat lány vagyok.:o
2014. febr. 7. 22:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt nincs bocsánat. Valószínűleg azért nem csókolóztatok, mert rohadt fiatalok vagytok még. És még nem nőt be a fejetek lágya. Még ott a tojáshéj a feneketeken.
2014. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ertem a kerdest. De neked mar agyban a helyed!
2014. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem pont ilyen válaszokat vártam és talán azért is írtam el,mert már késő van de lényegtelen.

Az is igaz,hogy fiatalok vagyunk,de rá már számtalan példa volt hogy csókolózott.

2014. febr. 7. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!