Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt honapja, hogy együtt vagyok a barátommal. Az a baj, hogy, neki családja van! Igy müködhett?

Figyelt kérdés
Nem hinném,hogy csak a szexre kellenék mert két honapig várt rám amig megtörtént.Segitt nekem nem volt munkahelyem és ö fizette a lakásomat három honapig.De valahogy mégis olyan furcsa a kapcsolattunk.Mit tudjak tenni,hogy jó legyen?
2014. febr. 6. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Neki családja van?!!!!
2014. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tehát, olyan férfi akinek melletted van kapcsolata? Mert azt nem fejezted ki, csak annyit írtál, hogy családja van.
2014. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Bármennyire is szereted de döntés elé kell őt állítanod. Neki a mostani helyzet lehet hogy kényelmes hogy vagy te is és meg is maradsz de a család is ottvan. Vedd rá hogy döntsön mert minnél tovább vagy vele annál roszabbak lesznek az érzéseid és az elvállás is.
2014. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
családja van, vagy csak elvált és gyerekei. nem mindegy...
2014. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te vagy a szerető? Annyit tudsz tenni h élvezed a szexet vele, a családját nem fogja elhagyni, ezt én itt és most megígérem neked.
2014. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette, h gyereke van a pasinak, de nincs együtt azzal a nővel, vagy.....? kérdező?????
2014. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kitartott vagy? Igen, működhet, ha nem buktok le, vagy amíg nem cserél le egy csinosabbra.
2014. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nem. Mivel nem fog miattad szakítani. Te a szeretője leszel, akivel levezeti a szexuális töblettöltetet, ennyi.
2014. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"ö fizette a lakásomat három honapig" - Prostituált az, aki pénzért adja a testét.


Ő csak nem akar mással is közösködni, ezért nem a sarkon szed fel lányokat, hanem egyet fizet meg. Van még kérdésed?

2014. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor Luxus Ku*va kategóriába sorolható vagy :)))
2014. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!