Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttatok már olyat, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már olyat, hogy egy gyönyörű, okos lány nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, még mielőtt nekemrontanátok. Van egy barátnőm, aki nagyon-nagyon szép, értelmes, kedves, mégsincs soha senkije, vagy amikor van is neki, mindenki hamar otthagyja vagy csak arra kell. Pedig nem viselkedik k*rvásan, épp ellenkezőleg, inkább csendes, önbizalomhiányos. Már nagyon kivan szegény, hogy senki nem foglalkozik vele komolyabban. Szerintetek mi lehet a baj?
2014. febr. 7. 23:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nincs kisugárzás, önbizalom hiány, otthon ülős
2014. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy önbizalom hiányos, és ezért hamar odaadja magát.
2014. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Az lehet a baj, hogy nem ismerjük egymást.
2014. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Persze. A három említett tulajdonságból kettő felszínes külsőség. A harmadik (kedves) meg még messze nem elegendő egy párkapcsolathoz.
2014. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Talán ha felhagyna az önbizalomhiánnyal, nálam ez vált be.
2014. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A szépség átka. Nem lehet az, hogy van valami olyan tulajdonsága, ami miatt mégis k_rvának tűnik, vagy elijeszti a fiúkat?
2014. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Rakd hozzá, hogy olyan ideálképet kerget, aminek megfelelni max Isten tudna! :D
2014. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
vagy fent hordja az orrát
2014. febr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet, hogy így barátként elfogult vagyok vele kapcsolatban, de én mégis annyira tökéletesnek látom őt, nem tudom, mi lehet benne taszító egy fiúnak. Lehet vele beszélgetni kb. mindenről, vevő mindenféle programra, művelt, sokat olvas, stb...
2014. febr. 7. 23:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"vagy amikor van is neki, mindenki hamar otthagyja vagy csak arra kell" pff most akkor erre veritek magatokat hogy nem kelletek senkinek? aztán kiderülnek ilyen apróságok :DD

tudod mi az amikor senkinek sem kellesz? mert ezek a nők tuti nem tudják

2014. febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!