Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? (megcsalás)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? (megcsalás)

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja kezdődött az egész.Elhidegült,feszült volt éreztem ,hogy valami nincs rendben. Próbáltam vele beszélgetni ,hogy mi lehet a gond mert éreztem valami nem kerek.De akárhányszor felhoztam ezt mindig feszültebbé vált és kisebb viták lettek belőle. Általában a munkájára hivatkozott,hogy nem mennek túl jól a dolgok mostanában.De már akkor volt bennem egy belső sugallat,hegy nem mond el mindent.Sajnos igaza lett a megérzésemnek.Pár nappal ezelőtt érezhetően szétszórtan viselkedett és nyílt lehetőségem adódott arra ,hogy kicsit körbenézzek a telefonjában.Ami amúgy elég ritka mert tényleg szinte mindig nála van.Nem szokásom ilyen dolgot meglépni,de meg akartam nyugtatni magam ,h csak én képzelem be. Pár perces hezitálás után meg is tettem.És akkor megláttam azokat az undorító dolgokat.Egy számomra idegen csajjal váltott üzeneteit. Undorító volt olyanokat írt neki a csaj ,hogy mennyire jót kúrtak a múltkor és nagyon szeretné már újból érezni a farkát benne.Sőt olyat is találtam ahol azt beszélték ,h mikor tud feljönni hozzánk amikor épp szabad a pálya ennél a résznél offoltam ki!Egy világ dőlt össze bennem vagy legalábbis a páromról alkotott kép.Minden tökéletesen jól működött vele felnéztem rá és mélyen tiszteltem talán az utóbbi 1 hónapban kicsit megcsappant a szeretkezések száma,de ennyi.Számomra ő volt tökéletes férfi a nagy ő illetve profi szinten sikerült ezt a látszatot keltenie.Egy nagyon erős fájdalmas letargikus érzés lett úrrá rajtam legszívesebben üvöltöttem,sírtam ,törtem ,zúztam volna,de ehelyett sokk szerűen csak álltam a falnak támaszkodva és szép lassan a földre csúsztam. Köpni nyelni nem tudtam.Képtelen voltam magamban tartani ezt a dolgot így amint vissza érkezett kitálaltam neki mindent szembesítettem a dolgokkal.Agresszív fellépést tanúsított és megütött!!!Miután kicsit össze szedtem magamat 1 másodperc gondolkodás nélkül leléptem és k.b. két órán keresztül bolyongtam a városban totál tétlenül otthoni mackó nadrágban 0 fokban míg végül kikötöttem itt az öcsémnél.Nem akarta elhinni az öcsém ezeket a dolgokat miután elmondtam neki.Az öcsémmel kedvelik egymást. A párom nagyon megnyerő személyiség kommunikatív ,talpraesett ,határozott ember így hamar megkedvelteti magát másokkal. Nem tudom ,hogy mi tévő legyek mert nagyon sok személyes és számomra fontos holmim ,cuccom ott van fent nála az okmányaimat leszámítva mindenem nála van.Az öcsém felajánlotta ,hogy átvisz hozzá és majd szépen elbeszélgetnek ,de nem mentem bele mert tisztában vagyok vele ,hogy valójában csak balhét akar.Tudom hogy jövőhéten elutazik üzleti út szerűség és azon gondolkozom ,hogy talán az lenne a legmegfelelőbb alkalom pár holmim összepakolására.Csak nagyon tartok tőle,hogy találkozom vele.Azóta is folyton hívogat és próbál elérni üzeneteket küld ami amúgy instant "delte".Jelenleg képtelen vagyok vele bármiféle kapcsolat teremtésre nem ,hogy egy légtérben lenni vele akár csak pár percet is. Teljesen magam alt vagyok egy két hete még azt volt bennem ,hogy vele akarom leélni az életemet,de jelenleg ha rá gondolok borzalmasan rossz ,gusztustalan érzés fog el nem tudom mihez fogok kezdeni most mert itt sem maradhatok örökké a tesóm nyakán.Sajnálom ha kicsit értelmetlen vagy zilált a kérdésem nagyon nem is tudom ,hogy mit akarok ezzel csak jól esett ki írni magamból.
2014. febr. 8. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szívás
2014. febr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Maradj a testverednel, o menjen el a cuccaidert, es kezd uj eletet. Probald ot elfelejteni. Tudom, hogy nehez de probald meg. Ennyi szenvedest nem er senki sem.
2014. febr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kellett, hogy ennek előjelei legyenek, legfeljebb nem vetted észre. Azt írod:... talpraesett ,határozott ember így hamar megkedvelteti magát másokkal... hát igen ez a pszichopata (beteg lelkű) emberek jellemzői, akiknek erkölcsi érzéke enyhén szólva "alulfejlett", behízelgő modorban kihasználják a környezetükben levőket, sőt azokban lelkiismeret-furdalás szerű érzéseket ébresztenek bármifajta kettőjük köti konfliktus esetén, mintha a másik fél lenne valójában a hibás. Az ilyen emberektől menekülni kell.
2014. febr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos, szépen öcséddel visszamentek, összepakolsz, odadod neki a kulcsokat, s utoljára elköszönsz. Kb ennyi. Aztán keresel olyat, aki igazán megérdemel téged.
2014. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szó nélkül vissza mész, összepakolsz, és leteszed a kulcsot. Egyetlen beszédjére sem reagálsz. Az összes erődet szedd össze, ne menj bele semmilyen játékba, semmilyen megfélemlítésbe. Nem számoltatod el, nem kérdezősködsz, hanem lépsz, és többet számára sem telefonon, sem írásba, sem sehogy nem leszel elérhető számára. Mint ha sose léteztél volna. Ilyen helyzetben ezt kell tenni, és ez a lehető legkeményebb lépés.
2014. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sz.r ügy, ennyit arról, hogy megtaláltad a nagy ő-t meg szikra, meg a női megérzés.
2014. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vigyél magaddal senkit, mert azzal csak előtte a gyengeségedet és a fájdalmadat, meg a gyávaságodat bizonyítod. Minden olyan holmit amit tőle kaptál, egy szemetes zsákba dobáld be, és hagyd ott,tedd a kuka mellé, ne vigyed magaddal. Ezzel is, szavak nélkül nagyon meglehet alázni a másik embert.
2014. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!