Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, véleményetek? Összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, véleményetek? Összejönnétek 16 évesen egy 28 éves pasival?

Figyelt kérdés
A pasi,rendes,becsületes,kedves,egy nagy szerető szívvel,nem iszik,nem cigizik.Kevés barátnője volt,(2-3)mert nem az a nagy csajozós,de egyiket sem használta ki vagy okozott csalódást nekik.
2014. febr. 8. 09:03
1 2
 1/12 Noydra ***** válasza:
95%
Szép sztorit adott be neked, de ha meg leszel párszor dugva és otthagyva, nehogy csodálkozni merj :D
2014. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hm...és ha nem?
2014. febr. 8. 09:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor a szerencsések és a kivételek közé tartozol.
2014. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én igen, bár egy kicsit óvatos lennék. De ahhoz nrm kell 12év korkulonbsegnek lenni, hogy csak arra menjen és csalódást okozzon. Nem kell egyből azt feltételezni...Nővérem 14volt és a baratja 22 és már 7 éve együtt vannak...tavaly házadodtak meg.
2014. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
miért ne
2014. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy gyertek össze. Biztos azonos az értékrendeket, ugyanazt akarjátok az élettől...
2014. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Fura...


Nem is a 12 év, hanem az, hogy te még gyerek vagy.. Ő pedig felnőtt férfi.

Ritkán működik.

Nekem mindig az jut eszembe, hogy a férjem gyerekként kezeli a 18 vagy annál fiatalabb lányokat, ő pedig 27 éves.

A néhány barátnő teljesen reális lehet, a férjemnek előttem 1 komolyabb barátnője volt, és kb 2-3 pár hónapos kapcsolata, ez vot 22-ig, soha senkit nem csapott be, (ismerem az exét, tehát tudom:))

Tehát hihető


De 16 évesen sosem kezdtem volna egy majd 30 éves pasassal.

Mások az igények, az elvárások, az életszemlélet, teljesen más életciklusban vagyunk.

28 éves, pár év múlva nála realitása lesz a családnak, de neked meg nagyon nem...5-6 év műlva te éppen csak kijössz az egyetemről...stb

Másrészt te nem feltételenül az életed párját, keresed még, ő sem biztos, de ha veled húzza most az idejét, akkor esélye sincs rá, ha 2-3 év múlva úgy gondolja mégiscsak jó lenne már saját gyerek stb.

Neked még nem aktuális, tehát ehhez társat kell taláni, akivel ritkán jutnak el addig a kardinális kérdésik, néhány hónap alatt..


Ha mondjuk 20 évesen jössz össze egy 32 éves férfival, akkor valőszínűbbhogy közelebb lesznek az igényeitek, pedig a korkülönbség ugyanúgy 12 év..megis más.

Biztos sokan nem értenek velem egyet, de én így gondolom

2014. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tőled is függ. Mennyire vagy érett, mert a mai fiatalok többsége kicsit sem mondható annak. Köztünk is 12 év van párommal, nemsokára a férjem lesz. Lehet esélye a dolognak, de nem árt óvatosnak lenni!
2014. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Én 29 vagyok de ha nem lenne páraom akkor sem kezdenék 16 éves csajjal, vagy nem lenne komoly dolog legalábbis!
2014. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én 26/F vagyok de nem jönnék össze tizenévessel...csak 20 fölött
2014. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!