Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik párkapcsolatban élnek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik párkapcsolatban élnek! Mikor még nem jártatok, csak ismerkedtetek nektek is mondott ilyeneket a srác?

Figyelt kérdés
Azt írta h ahhoz, hogy nagyon szerelmes legyen sok idő kell. És hogy a szerelmünk csúcsa a szeretkezés mert utána sokkal jobban fogjuk egymást szeretni meg ragaszkodni. De hozzátette h ettől függetlenül szeret. Ezt hogy érti? Szerintetek csak szexre kellek neki? Pedig mindig mobdja h nem és majd meglátom de már megszegett pár ígéretét így nemtudok neki hinni és bízni benne. Az a fura h egy éve beszélgetünk már facen és csak 5ször találkoztunk. Abból egy volt ami kettesben. Voltak hullámvölgyek mert mikor felfigyelt rám és elkezdett irni beszélgettünk én féltem a találkozástól. Pedig akkor látszott igazán h küzd és igazán ragaszkodik hozzám. Nyáron feladta és másokkal ismerkedett de egyik sem jött össze neki. Aztán újra írtam neki ősszel mert rájöttem h fontos nekem de már nem akart velem beszélni. Végig küzdöttem aztán kórházba kerültem súlyos bajjal. Csodával határos módon meglátogatott megtudta a számom és írt smst. Nagyon aggódott. Mikor hazakerültem újra beszélünk. De már nem olyan mint régen mikor annyira küzdött. Mostnem nagyon akar találkozni pedig folyton megígéri. Mikor kettesben találkoztunk nemrég utána azt mondta össze van zavarodva egyszer ezt akarja egyszer azt. Még nem volt kapcsolatom ezért kérek tanácsot tapasztaltól.
2014. febr. 8. 11:37
 1/3 anonim válasza:
Váo mint egy szappanopera , már boccs :) Nha de komolyra fordítva a szót, adj neki egy kis időt, találkozzatok többet, nemár, hogy csak a facebookon leveleztek, menjetek valahova, modjuk egy étterembe, legyen egy meghitt estétek kettesben vagy hasonlók... Szurkolok neked!
2014. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
h vetted ki abból, hogy azt mondja, h neki sok idő kell, h szexre kellesz neki?
2014. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg jobb lenne az együtt töltött időtöket ténylegesen együtt is tölteni. Jó dolog a netes beszélgetés, de élőben sokkal több információt tudsz meg az arcjátékából, a testbeszédéből. Ő is a tiédből.

5 beszélgetés - ahhoz, hogy tényleg te kellesz, vagy inkább valaki más - nagyon kevés.

2014. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!