Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti örültök hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örültök hogy nem kell minden hónapban szenvednetek egy hetet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 13:05
1 2
 11/19 anonim válasza:

7:

Azért van több bajotok, mert a felét magatok teremtitek meg.

2014. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Inkább az lenne.. Mi hónapokat szívunk miattatok
2014. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szerintem mind a ket felnek ugyanugy megvannak a problemai csak masok .. igen a havi nagyon szar foleg amikor ugy gorcsol a hasad hogy beledoglesz.. de a pasiknak is milyen szar lehet amikor hirtelen felall es mindenki latja... szoval mind ket felnek vannak szar dolgai .. :/
2014. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
"szenvedek"??? pl. most is megvan, és az ágyból nem tudok kikelni, annyira görcsöl a hasam, úgy érzem, mintha a méhem szakadna le...
2014. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14, :******* !
2014. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Viszont engem már rúgtak tökön! :S
2014. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ronda pasi vagyok, szóval az egész életem szenvedés, mert így egy lány sem járna velem, és ezért sosem ismerhetem meg, mit is jelent a boldogság :(
2014. febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
miért van az hogy az összes nő a szüléssel meg a mikivel jön....azt hiszed a fiúknak nincs problémája? Hogy egy mosoly és kacagás az élet ebben a földi pokolban? hm?
2014. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Senki nem állította, hogy a férfiaknak nincsen semmi problémájuk, de az egyszerűen SZÁNALMAS, amit némelyek még egy ilyen kérdésnél is levágnak. :D Ki a fenét érdekel, hogy szerencsétlenek vagytok, és nem tudtok barátnőt szerezni? Ti hibátok. Én is voltam magányos, engem is bántottak, volt olyan is, hogy átvertek, de az lett volna az utolsó, hogy a világot hibátassam, és picsogjak, mint egy fürdős k.urva.

Ha meg már a menstruáció a téma... Hááááát, jó eséllyel bele is pusztulna pár ilyen lelkileg nevetségesen gyenge hímnemű. :)

2014. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!