Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van visszaút, ha a nejem látni se akar?

Figyelt kérdés
Igen hibás vagyok mert megcsaltam a feleségemet,aki ezt egy most már volt spanomtól tudja.Mindent bevalottam.Kidobott otthonról,látni se akar.Én szeretem őt nélküle miden sz.r.Tudom én hibáztam hatalmasat,de én nem akarok senki mást,nem gondolkdtam,barom vagyok,tudom,nem tudtam ellenállni a kísértésnek.Bármit teszek a feleségem utál,a két gyermekem alig láttam egy hete.A feleségemre ráadásul hajt a volt spanom ahogy vissahallottam,bele is őrülök ha lesz valami...Bármit megtennék a feleségemért,gyönyörű,kedves nő,okos ,házias...nem érdemelte tudom,elkapott a hév...sajnálom nagyon...van még valami esélyem,mit gondoltok?

#csalás #feleség #bánat #félrelépés.szex
2014. febr. 8. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy megcsaltad, ami már önmagában sok ember számára teljesen megbocsáthatatlan, de úgy, hogy még ahhoz sem volt gerinced, hogy bevalld neki, és mástól kellett megtudnia... Ez azért egy dupla hátba szúrás. Én ilyen helyzetben akkor sem akarnék többet hallani a férjemről, ha évekig könyörögne.
2014. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első válaszát osztom. De próbálkozz,/gondolom tudod mit kéne tenned/ ha 110%-ig kiteszel magadért hátha...ha úgy sem akkor sajnos ennyi volt.
2014. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg ilyen tökéletes, és mindent megtett érted, a helyében a büdös életben nem fogadnálak vissza. Lesz majd olyan társa akinek kísértése se lesz mellette:)
2014. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!