Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már semmi esély, nagyon el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már semmi esély, nagyon el lett cseszve?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy volt egy iskolai projekt, aminek a lényege az volt, hogy egy kamu profilt kell létrehozni a legnagyobb közösségi oldalon, és különböző következtetéseket levonni. Na, és itt megismerkedtem egy nagyon kedves sráccal, aki ráadásul tehetséges sportoló, nagyon okos, és rendes is, és éjjel nappal beszéltünk, aztán múlt héten inkább úgy döntöttem, hogy elmondom neki az igazat, és nem borult ki, hanem az én fb-on is tartani akarta a kapcsolatot. De nyilván azért kicsit lehangoló volt neki, viszont én úgy érzem, hogy nagyon megkedveltem, csak ezután azért nem hiszem, hogy bármi is lehetne ebből. Szerintetek?
2014. febr. 8. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

ViVa kamureg című műsor jutott eszembe...


mielőbb tisztázd vele,ennyi

ne játsz vele

2014. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
simán lehet még, beszéljetek és majd kialakul :)
2014. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha átveréssel indul egy kapcsolat az nem sok jót ígér:S
2014. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!