Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esély van még a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van még a kapcsolatra?

Figyelt kérdés

én 24 vagyok a barátnőm 19.

Több,mint féléve vagyunk együtt,és minden szép,de minden hónapban van egy nagyobb vita. eddig sikerült megbeszélni a dolgokat,de olyan,mintha már nem hinne bennem.szörnyű érzés.igazából a viták azért alakultak ki,mert sok mindent utólag tudok meg,hogy hol járt kikkel volt. ez még nem is zavar,mert mondtam neki,hogy fiatal lány oda menjen ahova akar,csak tudjak róla. és tegnap azt írta utoljára,hogy jobb lesz nekem nélküle,mert csak fájdalmat okoz nekem,pedig miattam is kialakultak a viták. pár napja még azt írta,hogy nem bírná ki nélkülem,tegnap már azt,hogy elege van a világból,mindenből,nem akarom elveszíteni,mert ő a legfontosabb nekem ezen a világon,külsőleg mit gondoltok? lehet más jobban átlátja a helyzetet,szerintetek van értelme folytatni?



2014. febr. 6. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
dobjad ezt a h/lye p*cs6t!
2014. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem az. nagyon csúnya dolgokat mondtam rá. apuja is kórházban van,dolgozik minden nap,ki van idegelve. de azt mondta szeret,miért akar eldobni magától? mikor lehetnénk boldogok is. :(
2014. febr. 6. 09:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Talán még fiatal és maga sem tudja, hogy mit akar.Nagy türelmet igényel tõled.
2014. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nem okoz neked fájdalmat, teszem azt, más sráccal flörtöl, esetleg többet tesz, akkor okod nincs aggódni.

Akármennyire is nehéz, a nőknek kell egyfajta "lesz@rás". Akármennyire is hihetetlen, de tényleg kell. Ha nem tepersz, de mutatod hogy szereted, ha nem számolsz be mit csinálsz a nap azon részén, amikor nem vagytok együtt, akkor aggodalom fogja majd el. Ne adj neki okot arra, hogy arra gondoljon, rossz a kapcsolat. Miután kevesebb vita lesz, kössetek kompromisszumokat, mond el neki hogy nem nézed jó szemmel, hogy mindig eljár. Úgy gondolom neked ez a bajod, még ha nem is ismered be, hiszen akkor viták sem alakulnának ki. Miért érdekelne hogy mi történt, miért akarnál mindent utólag megtudni, ha nem azért, mert kissé zavar hogy távol volt? Lassan 25 éves leszel, lehetséges már nem a bulizás a legfőbb szempont nálad, és ezt nyugodtan elmondhatod neki. Te érett párkapcsolatot akarsz, szolidan a bulikkal.

2014. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de nem bulizik meg semmi,csak barátnőjével eljárkál ide-oda. és azt mondta azért nem szólt,mert tudta,hogy vita lenne,és már elege van ebből. és igaza van,de szeretjük egymást. miért jó neki,ha szomorkodik,mikor boldogok is lehetnénk,és csak szeretni akarom őt,helyre hozni,de olyan mintha már nem hinne bennem. lehet én rontottam el,mert tegnap előtt azt mondta nem akar elveszíteni,de idő kell neki azt mondta,hogy lenyugodjon. én viszont megint hülye voltam,felkaptam a vizet,hogy már pedig folytassuk normálisan vagy sehogy. nem akarom őt elveszíteni,már nem érdekel a bulizás stb,családomnak is bemutattam,itt aludt sokszor,vele akarok lenni,ezt el is mondtam neki,de csak azt írja,hogy majd könnyebb lesz,és felejtsem el,mert jobbat érdemlek,de nekem ő jelent mindent.
2014. febr. 6. 10:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem értem mi baj. Mi ad okot neki arra, hogy azt mondja nem akar elveszíteni? Miért romlott meg a kapcsolatotok? Hiszen téged nem zavar ha elmegy valahova, és az sem hogy utólag mondja el. Akkor ?
2014. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én se tudom sajnos mit élhet most át,mi jár a fejében. azt mondta nélkülem már nem tudna élni,de olyan,mintha ez az utolsó vita után már elege lett volna végleg.sokat dolgozik is,biztos fáradt is,alig alszik stb.. de eddig mindig ő írt,hogy folytassuk próbáljuk meg,most már lemondó nagyon.
2014. febr. 6. 10:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg közöld vele, hogy szereted de tiszteletbe tartod amit kér. Te folytatni akarod, de mintha ő nem akarná. Esetleg bizonytalan. Ha látja hogy rossz nélküled, akkor úgy is visszatér hozzád, és nyílegyenesben vagy.
2014. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
te normális vagy? miért is kellene neked beszámolnia mindenről???? az én pasim tuti h kirakna ha én így számonkérném, és ő is engem, mert ez nem normális dolog. felnőttek vagytok, azt csináltok, amit akartok.
2014. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de szeretjük egymást. miért nem akarja már? miért jobb neki,ha szenved,nem értem.
2014. febr. 6. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!