Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek még huszonévesen sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek még huszonévesen sem volt soha kapcsolatuk, nem érzik úgy, mintha kivágtak volna egy részt az életükből?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy egy kapcsolat sem csak móka-kacagás, de akkor is, így lenne teljes egy ember élete, nem?
2014. febr. 8. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
de igen
2014. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De nem. A legtöbb tiniszerelem értelmetlen és rosszul végződik. Én vágyom rá, hogy legyen egy párom. De az olyan legyen, akivel a jövőmet tervezem és nem csak egy szexpajtás, akivel dobjuk egymást, ha meguntuk a másikat. Ez az oka annak, hogy nem sajnálom, hogy így alakult. Igaz, magányos vagyok... de örülök, hogy megkíméltem magam a tizenéveskori hülyeségektől.


23/F

2014. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Ti soha nem unjátok meg az önsajnálatot?
2014. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De így érzek,csak nem tudok vele mit kezdeni.Nem tudom miért történik ez velem,és hogyan működik ez kinek miért lehet vagy nem lehet párkapcsolata kialakulóban,de ez egy nagyon komplex folyamat,amit megmagyarázni sem nagyon lehet.

Mert van akikkel teljesen véletlenszerűen történnek ilyen téren pozitív dolgok,például a lány elejti előtte a dossziéját az utcán.A srác segít neki összeszedni és stb.

De van akiknél a lányok is kezdeményeznek néhanapján,és még sorolhatnám mennyi minden van.

A sors sem mindegy,mert ha nem sodor az életben olyat eléd,akivel valóban jól meglehetnél akkor bizony nem sok dolgot tehetsz.Ha nem illetek össze,akkor nincs esély.

2014. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De igen... egy depis barom vagyok már,nem tudom meddig fogom így bírni... soha semmilyen kapcsolatom nem volt nővel. Még csak nem is csókolóztam se 27/F
2014. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Részben. Nyilván azok az évek sem vesztek el, mert időközben az élet más területein megtérül a befektetett munka. Szóval azok az évek sem mentek el hiába, így nem annyira szörnyű, hogy 27 évesen még sosem volt párom. Viszont azért jó lett volna átélni azokat az élményeket is. Bár a külsőm miatt kizárt, hogy valaha is barátnőm legyen, szóval úgy kell berendezkedni, hogy örökre magányos maradok.
2014. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig hiányzott, de a környezetemben annyi rohadt szemét nő van, hogy egyáltalán nem sajnálom, hogy nem kell szenvednem egy olyannal. Nézzetek NFL-t, az tök fasza, jobb mint az európai foci! :D 23/F
2014. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!