Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nemtudom elkepze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nemtudom elkepzelni nelkule az eletem es o dobott?

Figyelt kérdés

1evig jartam a baratnommel es aztan dobott.. azzal az indokkal hogy nem torodtem vele ugy mint az elejen es ezert kiabrandult belollem.. e miatt hibasnak erzem magam es az megjobban idegesit h azt sem engedne h megvaltozzak.. ha felhozom neki h megvaltozom az a valasza h ugysem sikerulne vagy hogy mar adott eselyt.. ugyanugy szeretem pedig ahogy eddig szerettem lehet hogy mar mashogy viselkedtem vele mert jobban hozzaszoktam de soha nem mondott oat hogy: "figyelj mar nem ugy viselkedsz mint regen es engem ez zavar.. uljunk le beszeljuk meg mi a gond mert nem akarlak elvesziteni". Inkabb az a csendes hallgatag tipus de en akk is szeretem, tobb kozt azt is megtudtam h ezalatt masokutan is nezett.


19/F


2009. dec. 7. 20:38
 1/1 anonim válasza:
Szerintem lépj tovább, valószínűleg azért se jelzett mielőtt dobott h legyen indoka elhagyni téged és más után nézni. Vagy ha annyira nem bírod elviselni akkor végig próbálkoznod és udvarolnod kell hátha rájön hogy te jobb vagy mint akit kiszemelt, de én inkább feladnám a helyedben. 19/L
2009. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!