Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem magam beszédesebbé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam beszédesebbé?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kb 2 hete vagyunk együtt. Fiatalabb tőlem 4 évvel, ennek ellenére van benne valmai ami megfogott és nem ereszt. Alapjában véve bármiről tudok beszélni és elég nehéz zavarba hozni még idegenek előtt is, de amikor vele vagyok egyszerűen csak jol érzem magam, és leblokkol az agyam, hogy mit mondjak. Gáz tudom de ez van. Hogyan tudnék ezen változtatni?


20/F


2009. dec. 8. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bizony azokat a fiúkat szeretem, akik hallgatni tudnak. Meghallgatni. Értő figyelemmel. Mert érdekli őket, amit mondok. Ez nekem nagyon bejön.
2009. dec. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hé, Miszter Alkohol...
2009. dec. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kokain...
2009. dec. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az alkohol és egyéb tudmodósítók talán megteszik, azonban nem lehetek mindig részeg meg kába...

Hülyén venné ki magát a dolog...

2009. dec. 9. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!