Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ok nélküli szakítás? SOS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok nélküli szakítás? SOS!

Figyelt kérdés

Egyszer már dobtak ki ok nélkül, azóta ez a rémálmom. A srác akkor pont a 18. szülinapomra időzítette a dolgot. A legjobb barátnőmmel közös szülinapi bulinkon az összes barátom előtt lehordott mindennek, majd elküldött...oda.

Máskor egy jó barátom adta ki az utam elmondva minden hülye pi.ának, szintúgy ok nélkül.

A jelenlegi barátommal eddig minden tökéletes volt, de most valahogy szótlan, kedvetlen, nem tanúsít érdeklődést.

Nagyon rossz időzítés lenne, mivel most tudtam meg, hogy anyukám súlyos beteg, nagy valószínűséggel a munkahelyét is elveszíti hamarosan, apukám pedig válni akar. Egyszer már láttam anyut teljesen leépülni, és nem szeretném még egyszer. A barátom tud ezekről, és rettegek, hogy kiadja az utam. Ritka harmonikus kapcsolatunk volt ezidáig.

Nekem rajta kívül már lassan senkim sem lesz, nem bírnám elviselni, ha őt is elveszítem, most, amikor a legnagyobb szükségem lenne rá.


2014. febr. 9. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Első körben biztos, hogy minden ok nélkül? Nem szoktál olyan dolgokat csinálni, ami miatt oka lenne dobni téged?
2014. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egészen biztos. Veszekedni se szoktunk, más lány nincs a dologban. Már a házasságot terveztük, és puff...
2014. febr. 9. 21:34
 3/10 ASOT ***** válasza:
pedig mindennek megvan az oka...ennek is van valami oka...
2014. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy gondoltam az első kérdésemet, hogy más férfi nincs a dologban? Nem arra gondolok feltétlenül, hogy megcsaltad, vagy ilyesmi, csak nem szoktál sok időt együtt tölteni más fiúkkal?


Valami biztos van, amit nem mond el, csak gyűlik, gyűlik és a szakításkor robban.

2014. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még csak közeli fiúbarátaim sincsenek. Nem járok bulizni, nem ismerkedek, meg hasonlók.
2014. febr. 9. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáltad vele megbeszélni a dolgot egyébként?
2014. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, de nem kaptam értelmes választ.
2014. febr. 9. 21:45
 8/10 Moszuke ***** válasza:

ezt hívják önbeteljesítésnek vagymi a fenének. addig addig görcsölsz rajta, hogy szó nélkül lelépnek, hogy tényleg lelépnek szó nélkül.

nos.. ülj le és beszélgess a paliddal... miért ilyen kedvetlen, mit tehetnél érte, mi az amit nem kap meg tőled, stb.

2014. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
El nem tudom képzelni, mi lehet a baja. A szex tökéletes, érzelmileg minden rendben, nem kezdtem magam hanyagolni se az utóbbi időben, vele se foglalkozom kevesebbet, hisztis nem vagyok...
2014. febr. 9. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy talált valakit, akinek semmi gondja nincsen, vagy egyszerűen nem akarja a te problémáidat a nyakába venni. Ami elég szomorú, mert elvileg azért is vagytok egymásnak, hogy megszépítsétek egymás életét, ha amúgy az éppen nem olyan napsütéses, illetve osztozzatok a boldogságban. Úgy tűnik, megérezte, hogy nyomaszt anyukádék helyzete, és talán nem kellesz neki úgy, hogy érzelmileg nem tudod őt teljesen kiszolgálni.


Egyébként velem is hasonlóan, mondvacsinált dolgok miatt szakítottak legutóbb, aztán kiderült, hogy új - nem, nem is új, hanem egy régi lány van a dologban, akit szintén azért dobott egykor, mert annak "rossz volt a kedve". Most persze már jó, hogy el is jegyezték egymást, de nem hiszem, hogy olyan fantasztikus házasság lesz belőle, ha lesz egyáltalán...


Jobb lenne neked egy olyan emberrel, aki inkább megbánt egy kicsit az őszinteségével, minthogy titkolózzon előled.


Persze az is lehet, hogy a barátodnak is akadt valami gondja, és nem akar vele terhelni... de ezt a bennem már csak nyomokban fellelhető jóhiszeműség mondatja velem. Meg aztán, ezt is beállíthatja szakítóoknak, mármint, hogy mind a kettőtöknek nehézségeik vannak, amiket egyedül kell szerinte megoldanotok.


Ne haragudj, de már nem nagyon tudok pozitívan gondolkodni ezügyben. Azért remélem, minden rendben lesz köztetek, nem jó az, hogy sorra mennek tönkre az emberek, a párok :( Bár tény, hogy van még lehetőség mást, jobbat is találni.

2014. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!