Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után mit lehet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit lehet és mit nem lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm mert már kihűlt neki ez az erzés már nem szeret... nem fiú van a dologban.. ez az első kapcsolatom. azt szeretném elérni legalább hogy rá jöjjön mit is veszít el...

2014. febr. 9. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd rájön, amire rájön, te azzal már ne törődj, nem jutsz vele előbbre.


Foglalkozz magaddal, járj el a barátaiddal, ha van kutyád, kutyázz, tanulj rendesen (főleg a nyelveket), sportolj, legyen hobbid, segíts otthon, aztán majd megnyugszol, az idő segít.


Hagyjátok békén egymást szépen.

2014. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem köszi és ez jó ötlet :)
2014. febr. 9. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:

nem fog, mert kihűlt. Szakítottam már emiatt én is, nem volt értelme húzni egyikünk idejét sem

sosem bántam meg..

egy langyos kapcsolatot "veszítettem"

a legjobb amit tehetsz, az a továbblépés

2014. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudni kéne, hogy mikor volt a szakítás? Ha friss a dolog, akkor még eléggé zavarosak ilyenkor a dolgok, semmiképpen sem ajánlom, hogy kapcsolatba kerülj vele. Neki is szüksége van arra, hogy kiértékelje a kapcsolatot, és rájöjjön arra, hogy részéről ez az egész csak egy érzelmi fellángolás volt-e, vagy pedig valóban szeretett téged. Ha utóbbi az igaz, akkor fog rájönni, hogy mit veszített el, aminek az lehet az eredménye, hogy keresni fog téged. Ha nem fog keresni, akkor valószínű soha nem szeretett. A valódi szeretet ugyanis nem olyan változó, mint az időjárás.

2014. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de nehéz :(
2014. febr. 9. 14:17
 6/8 A kérdező kommentje:
lassan 1 hónapja
2014. febr. 9. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát a te döntésed h válaszolsz-e neki v sem, ha kapcsolatba lép veled. De miért lépne veled kapcsolatba?


Ha nagyon zaklat esetleg azt megírhatod neki h szakítottatok, ezért te lezártnak tekinted a kapcsolatot, és ezért legyen szíves ne érintkezzen veled.


Szerintem az a legjobb, ha nem kommunikáltok egymással. Az csak egy pótcselekvés lenne, ami elnyújtja a dolgokat, hogy ne tudjatok továbblépni. Van annak értelme?

2014. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát úgy vagyok vele hogy megpróbálok vele nem beszélni aztán majd eldönti én már nem foglalkozom vele majd jön másik ez van ezt kell szeretni ;)
2014. febr. 9. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!