Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartani a férfit?

Figyelt kérdés

Pasim nagyon rosszul keres,még a minimálbért sem kapja kézbe,azt is pár nap alatt elkölti,így folyton az én pénzemet költjük.Mindenre tőlem kér,igaz ,odateszi,hogy KÖLCSÖN,de tudom, nem igazán van,amiből megadja.

Nála lakom,de nem vagyunk házasok,nem tudom,ez meddig mehet így.Ennek az állapotnak immár fél éve,más munkát meg nem igazán kap,pedig keresgéli.Én meg nem érzem úgy,hogy az ő lakásába és belé kellene fektetnem az összes pénzemet.Nem vagyok anyagias,csak spórlós ,ráadásul én sem lopom a pénzt,átlagfizetésem van.


Mit tennétek hasonló helyzetben?


2014. febr. 10. 18:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

De hát leírta, igaz finoman: az a baj, hogy a barátjának nincs elég pénze ahhoz a jövőképhez, amit ő elképzelt maguknak.

Kérdező, szerintem jobb is, ha mihamarabb elköltözöl tőle. Ez így értelmetlen.

Mondjuk én kicsit máshogy érzek ezzel kapcsolatban, régen, mikor a barátomnak nem volt munkája nagyon sokáig, nekem természetes volt, hogy kitartok mellette, még ha nem is éltünk fényesen.

De nem vagyunk egyformák, neked tényleg jobb lenne, ha egy jobb anyagi helyzetben levő férfit keresnél, akivel anyagilag könnyebb az élet, a családalapítás.

2014. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!