Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Nők! Sikerült már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nők! Sikerült már megtalálni azt a férfit, akivel testileg, lelkileg, szellemileg meg van a harmónia és jó vele együtt élni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi teszi őt azzá az emberré, aki mellett jó felébredni?
2014. febr. 9. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

igen

hogy mi teszi őt azzá? pont a kérdésedben leírtak. testileg, lelkileg, szellemileg megvan közöttünk az összhang. nem tökéletes, persze, ahogy senki sem az. de NEKEM tökéletes.

24/n

2014. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Még ugyan nem lakunk együtt, de van, amikor hetekig együtt vagyunk éjjel-nappal.

Hogy mi teszi őt azzá az emberré? Pont az, hogy testileg, lelkileg, szellemileg megvan vele a harmónia. :) Kedves, türelmes, bohókás, intelligens, enyhén hedonista életformára vevő, kis perverz, tüzes vadkan. :P Röviden ennyi lenne.

2014. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megtalálni sikerült, de sajnos nem realizálódott. A szellemi-lelki harmóniát maximálisan érzem, úgy, mint soha senkivel. De sajnos a kapcsolatnak vannak - szubjektív - akadályai, és ez így rohadt fájdalmas, mert biztos vagyok benne, hogy ilyen harmónia soha senkivel nem lesz. (Eddig sem volt, pedig nem vagyok már fiatal, elég sok kapcsolaton vagyok már túl, de ilyen összhangot még nem tapasztaltam.)

A harmónia egyébként abból fakad, hogy mindent, tényleg mindent meg tudunk beszélni, nem csak felszínesen, nagyon hasonló a stílusunk, gondolkodásunk, értékrendünk. Persze nincs mindenben 100%-os egyezés, de a lényeges kérdésekben igen, és amiben esetleg nem értünk teljesen egyet, azt is meg tudjuk beszélni.

2014. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sajnos. Olyan volt már, hogy úgy éreztem, hogy megtaláltam, de sajnos tévedtem.
2014. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy érzem,megtaláltam,sajnos,nem a jelenlegi páromban,hanem egy másik férfiban.Emiatt nem teljesült be.Bár nem hagytam el a jelenlegi páromat, már nem úgy viszonyulok hozzá ,ahogy vgalamikor,és folyton a testi-lelki -szellemi társamon jár az eszem.

Az teszi azzá,hogy minden téren biztonságot tud nyújtani,lelkileg-szellemileg feltölt pozitív energiával.Boldog vagyok mellette.

2014. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod el? Így ez megalázó a párodra nézve.
2014. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!