Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az, hogy bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy bár pofátlanul szerencsés vagyok a pénzügyekben és az üzletben a szerelmi életem egy csőd?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Itt leírnám pár mondatban életem történetét.


Szegény családból származom. A 20. születésnapomon betértem egy lottózóba ahol vásároltam egy Buksza nevű sorsjegyet ahol elképzelhetetlen módon lekapartam a fődíjat, melynek összegét ti is megismerhetitek, ha utána jártok.


Ezután a nyeremény felét a szüleimnek adtam, a másik feléből elindítottam a kereskedelmi cégemet, ami a kezdeti nehézségek után szárnyalni kezdett és vagyonokat hoz ma is.


Igen ám, de egyre inkább úgy érzem, hogy ez mit sem ér mert nem találkozok azzal a társsal akivel mindezt jó szívvel megoszthatnám.


Randiztam már mindenféle lánnyal, mama kedvencével, rockerrel, állat baráttal, művésszel, de ez sem működött.

Egyszerűen én ezt nem értem, úgy érzem figyelmes vagyok kedves és érdeklődő, de mégsem működik semmi.


Mondhatnátok, hogy ez azért van, mert pénzem miatt a lehúzó lányok találnak meg, de ezt nem hiszem.

A pénzemmel nem hivalkodok, egy átlagos panelban lakom, átlag autóm van, nem hordok méregdrága ruhákat melyek tükröznék az anyagi helyzetemet.



2014. febr. 10. 21:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
akkor sem értem ha pénzed van, nőd meg nincs, ezt hogy csináldod? :DD
2014. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hálótársat kaphatok pénzért, de én már élettársra vágyok és az nem akar sikerülni.
2014. febr. 10. 21:42
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a kettő között nincs korreláció?
2014. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
62%
mondd szamár,szamár,mit véded még a pénzed?meghalsz,s a kincset elviszem,s a kincs helyett eláslak téged,akit nem ás ki senki sem...
2014. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Attól,hogy van pénze valakinek még nem sikeres a nőknél...

Nekem is van pénzem,de attól még nem vagyok jóképűbb vagy izmosabb.A mai világban viszont a többségnél a külsőségek számítanak,amik adottságok.Úgy születsz és nem nagyon lehet rajta változtatni,bármilyen is vagy.

2014. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Igazából ez sok mindentől is függhet, de leginkább tőled, hogy miért áll úgy a szerelmi életed, ahogy. Gondolok itt a megjelenésedre, a beszédkészségedre vagy csak egyszerűen a kisugárzásod. Nemtudom sajna mi nem működött a kapcsolataidban, de azért kíváncsi lennék rá :) mert én szeretek ilyen dolgokkal foglalkozni :D Sok féle képpen javíthatsz rajta, ha gondolod írj és akkor beszélhetünk akár.
2014. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ismered a régi mondást: aki szerencsés a játékban...
2014. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
szóval igy hogy van pénzed azt mondod egy éjszakásokra akad nő?
2014. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Erre mondják azt: Mindened meg van,ami pénzen vehető és még sincs semmid ami valódi érték lenne.
2014. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Gondoltam én is arra, hogy a kisugárzásommal lehet baj, de egyszerűen nem akarok szerepet játszani, hanem csak magamat adni.


A testemmel, már szerintem nincs gond jó ideje személyi edzőhöz járok látványos eredménnyel.


Más: Évekkel ezelőtt mikor még ez kielégített én azt tapasztaltam, hogy bizony vannak bizonyos típusú lányok akiknek elég megmutatni az anyagi helyzeted és bármire kaphatók, de mint mondom én őket már rég kerülöm.

2014. febr. 10. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!