Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban egy emberi csőd vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egy emberi csőd vagyok?

Figyelt kérdés

Mióta főiskolát váltottam a régi barátaim alig tartják velem a kapcsolatot, és nagyon egyedül vagyok.(6 soros MSN beszélgetések) Családomra nem számíthatok. 21 évesen még nem volt komoly kapcsolatom. Komolytalan is egy darab volt. Egyszer csókolóztam idáig életemben. Ha sikerül összejönni egy lánnyal, tehát amikor már ott tartunk, hogy elmennénk valahova, akkor valamilyen számomra érthetetlen oknál fogva megfutamodok. Félek az intim helyzetektől. Attól is kiráz a hideg ha valaki átölel, vagy megsimogat. Önbizalmam semmi, mivel nagyon túlsúlyos vagyok. Rettegek attól, hogy mit szólna hozzám meztelenül egy lány.(El se tudom képzelni, hogy valaki szeretni tudna.) Ez a magány(vagy betegség, vagy átok..) lassan felemészti a karrierem is. Már nem szeretek emberek közé menni, vagy szórakozni menni valahova.

Csak arra vágyok, hogy legyen egy lány akivel kéz a kézben egymás szemébe nézve, már beszélnünk se kelljen, mert tudjuk mit gondol a másik.

Könyörgöm valaki adjon tanácsot.


2009. nov. 17. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagy ellentmondásokat írtál le tudod e?

1.Ha sikerül összejönni egy lánnyal, tehát amikor már ott tartunk, hogy elmennénk valahova

2. Félek az intim helyzetektől. Attól is kiráz a hideg ha valaki átölel, vagy megsimogat.

3.Önbizalmam semmi, mivel nagyon túlsúlyos vagyok

4. Csak arra vágyok, hogy legyen egy lány akivel kéz a kézben egymás szemébe nézve, már beszélnünk se kelljen, mert tudjuk mit gondol a másik.Hát ez a 4 teljesen ellent mnd egymásnak. Először is ha már volt barátnőd, nem egyszer eljutsz addig, hogy már el tudod hívni valahova, akkor hol itt az önbizalom hiány? Másik Ha arra vágy hogy... , akkor mitől félsz? Egyszer úgyis túl kell esned rajta. Nincs veled semmi gond így ezt elolvasva, leszámítva azt hogy kicsit nagyon pesszimista vgay.

2009. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha a súlyod zavar akkor foggy egy kicsit le. nem kell szuper alakdo legyen csak adj le pár kilót, már is jobban fogd érezni magadat.


aztán a neten kb 100x párkeresö oldal van regisztrálj és pár levél váltás után hívd randira, egy csak bejön. esetleg már az elején mond meg neked lassan megy ez a dolog, ne eröltessen semmit.


Annyira fiatal vagy még, nem tudom mit izgulsz.

2009. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

először is: állj fel a gép elől, és kezdj el élni.

ha új fősulin vagy, az egyben új társaságot is jelent, vagyis tiszta lappal indulsz.

ha lesz egy nyugis 10 perced, ülj le az ágyra, és mondd végig magadban azokat a tulajdonságokat, amik szerinted nem olyan vonzók benned. na. és ez legyen az utolsó alkalom, hogy magadra használod ezeket a szavakat, vagy h egyáltalán kimondod ezeket a szavakat.

ezután sorold fel szépen azokat, amik szépek rajtad/benned. biztos h van ilyen, pl mondjuk szép a szemed, vagy kedves vagy, jól tanulsz, ilyesmik.

ha lesznek új barátaid, járj el velük szórakozni. hidd el, az ember teljesen másképp látja a dolgokat, ha valaki egy kis időre elfeledteti vele a gondját.

a túlsúllyal nincs gond, csak legyen meg a higiénia, a tiszta ruha, az ápolt haj, ilyemsi. de ha nagyon zavar, akkor sportolj valamit, ha nem is lesz schwarzenegger testalkatod, hátha leadsz valamennyit. plusz sport közben nemcsak haverjaid lehetnek, de megismerkedhetsz lányokkal is ;)

légy kedves, és ha valaki (főleg ha lány) beszél veled, sugározz felé pozitív aurát, sugározd azt, hogy elégedett vagy magaddal, szereted az életet, rendben vagy önmagaddal. hidd el, egy idő után te is elhiszed magadnak, hogy így van :) egy lány (az értelmesebb) nem azt nézi, hogy milyen a bicepszed, hanem hogy mennyire vagy vele kedves, mennyire jókat tudtok beszélgetni, és a legfontosabb: azt, hogy az adott srác mennyire biztos magában. mert ha azt látja h bizonytalan, akkor megkérdezi magától: ha önmagát sem szereti, akkor hogy tud mást szeretni?

de tényleg, próbálj alapjaiban változtatni az életszemléleteden, engedd be a pozitív dolgokat, a csalódásokon pedig emelkedj felül és nevess rajta! ha valaki megbánt, mondd azt magadnak: az ő baja, nekem semmivel sem lesz rosszabb, ha egy ilyen bunkó, tapintatlan emberrel nem kell beszélgetnem, ő viszont bánhatja, mert elszalasztotta a lehetőséget, hogy megismerjen egy értelmes, kedves srácot, AKI SZERETI ÖNMAGÁT! ez a legfontosabb, ja és a kitartás.

sok sikert hozzá, őszintén remélem, hogy sikerülni fog :)


egy lány

2009. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az elmennénk valahova alatt azt értem, hogy moziba, kávézóba. Kettő ilyen elmenés volt, az is 3 éve.Semmi komoly nem lett belőlük. Még egy puszi se. Azóta amúgy senkivel, sehova..
2009. nov. 17. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Amíg emberi csődnek tartod saját magadat,addig igen,az vagy.Mert ezt gondolod magadról.Amint elkezdesz úgy gondolkodni,hogy ,,igen,én egy szerethető,értékes ember vagyok",abban a pillanatban azzá is válsz.Amíg nem fogadod el,és nem szereted meg saját magad,addig mások sem találnak majd szeretetre méltónak.Ha a sarkadra állsz,nem sajnálod magad,hanem elkezded magadat szeretni úgy isten igazából,akkor meglátod majd,mennyire más színben látod a világot,és a világ is máshogy lát majd téged!Szemléletet kéne váltanod,és felhagyni az önostorozással.Sok szerencsét!
2009. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy te csőd, csak nagyon pesszimista. Először is, minél idősebb vagy, annál nagyobb az esély párt találni, ahogy elnézem, az idősebb korosztály egyre elfogadóbb a külsőt illetően...fősulin ez főleg igaz, főleg az értelmesebb fősulisokra. A súlyod ne zavarjon. Egy éve még én sem voltam épp nádszál, nekem sajnos fogynom kellett egészségügyi okok miatt, de rájöttem, hogy nem a súlyom miatt szerettek vagy nem szerettek. Amúgy nagyon sok lány szereti a "mackókat", szal tessék csak "brummogni nekik":D (<- ezt egy csaj ismerősöm mondta, mikor még én is nagyobb darab voltam:D) Szóval most állj fel szépen, és irány csajozni!
2009. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nyomás gyúrni. a túlsúlyból könnyű izmot csinálni. ;)
2009. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
IGEN
2009. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz? Ha nem tetszel egy lánynak, legfeljebb ott tartasz, ahol eddig. Egy próbát megér.
2009. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez bizony emberi csőd. De van kiút, és az nem az öngyilkosság. Kezdj el cselekedni. Szellemi tunyaságra a legjobb gyógyír a TETT. Hatalmadban áll új életet teremteni magadnak, új embert, új testben. Hajrá!


üdv

egy srác akinek sikerült

2009. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!