Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy szakítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy szakítottatok a párotokkal, mert beleszerettetek másba?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyen nem volt. Olyan volt már, hogy léptem másfelé, mikor lezártam magamban az adott embert.De az még koránt sem jelentette, hogy a másikba beleszerettem volna.
2014. febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én olyan jellem vagyok, hogy ha beleszeretek valakibe, rettentő nehezen tudnék másba beleszeretni. Ahhoz minimum az kéne, hogy az aktuális barátnővel már ne szeressük egymást, de még ez sem elégséges feltétele.
2014. febr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem volt
2014. febr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. febr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Valahogy mindig tudtam kezelni a mások felé való érzelmemet. Olyan volt, hogy a barátom mellett valaki eszméletlenül megtetszett és vonzott. De soha nem léptem felé. Mindig helyén kezeltem ezeket az érzéseket.
2014. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Bár ez csak egy ok volt a szakításnál. És az utolsó. Azt hiszem, harmadik fél nélkül is külön mentünk volna.
2014. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még sosem voltam szerelmes.A szakításokat mindig úgy intéztem(majdnem mindig),hogy engem dobjanak.Bár ez nem más partner miatt van.Az én szivem nagy,sokan elférnek benne.
2014. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nem volt.


Olyan fordult csak elő, hogy exemmel szexkapcsolatot akartunk, már meg is beszéltük az első alkalmat, közben viszont összejöttem a mostani férjemmel, ezért az exemnél visszamondtam az egész dolgot. Akkor az ex megsértődött rám, de megbékélt végül.

2014. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!