Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Az excsajom 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az excsajom 1 éve dobott és volt a szülinapja felköszöntöttem de le se szart :D most közeleg a névnapja ha nem köszönteném fel akkor mit gondolna?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 08:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Többi itt :Mert ugye számít hogy felköszöntöm de ha felköszöntöm akkor azt gondolja hogy egy papucs vagyok de viszont bunkónak sem akarok tűnni hogy nem köszöntöm fel .
2014. febr. 11. 08:32
 2/15 A kérdező kommentje:
*számít rá
2014. febr. 11. 08:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Felötlött bennem a kérdés: miért nyalizol annak, aki le se szaar?
2014. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem nyalizok csak úgy lettem nevelve hogy ne legyek egy bunkó paraszt senkivel :D
2014. febr. 11. 08:34
 5/15 A kérdező kommentje:
Meg számít rá hogy felfogom köszönteni de mit gondolna ha nem tenném ? erre vagyok kíváncsi :D
2014. febr. 11. 08:36
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor köszöntsd fel, és ne kattogj azon, hogy mit reagál.
2014. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hulye vagy ember? Egy eve lekoccoltatot ... hiaba erolkodsz, le sem tojja a fejed ... Te tenyleg nem veszed eszre magad?


Ha nem koszontened fel, erszre sem venne ... de ha erolkodsz, akkor sem.


Hagyd mar beken! Lepj tovabb!


Minek kepzeled magad? Teknosbekanak? ... Heeeej! Nem elsz tobb szaz evig ... egy ev hiabavalo erolkodes, emberi leptekben nagyon sok (inkabb sokk).


Nyalogathatod a sebeidet ameddig akarod, az a "vonat" elszaladt mar egy eve!

2014. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd békén..

Egy sms semmi..ha eddig megtetted most is megteheted..

Se azért mert küldesz egy sms-t vagy felhívod a szülinapján mit vársz?


Én is felköszöntöm az exemet, pedig már 7 éve szakítottunk, neki is van élettársa, nekem is férjem.

H maskor nemnis évente 4szer beszélünk mi újság. H úgyvan összeozunk egy találkozőt..

De ennyi nem több, nem várom, hogy annyira fglalkozzon vele.


Szeribtem nem vagy túl rajta azért agyalsz ezen ennyire.. Ha tűl lennél, akkro nem görcsölnék 1 év után azon, hogy vajon mit is gondol, ha ezt, vagy ha azt csinálod..

Semmit.. Semmit nem fog gondolni, de ha megköszöntöd, jól fg neki esni, y nem felejtetted el..

2014. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
(Huh...bocsi..a telefonról vagyok, és túl gyorsan írtam, elnézést a hibákért, remélem azért felfogható, amit akartam:))
2014. febr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

És arra nem neveltek, hogy nem kell mindenki után már-már gusztustalan és papucs módon nyomulni?

Felköszöntötted, nem reagált, ennyi. Értelmes ember (akit gondolkodásra is nevelnek) ebből rájön, hogy nem kívánatos személy az illető számára.

Egyébként arra is megnevelhettek volna, hogy nem illik zaklatni, aki nem kíváncsi ránk.

2014. febr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!