Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiú az ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy 27 éves fiú,soha életében nem dolgozott!szűleivel kakik,semmilye nincsen,se érettségi,még a 8 álltalánosa sincsen meg.A barátai is mondjak,hogy mit akar kezdeni az életben.Neki jó mert ingyenélő,és az annya adja a penzt neki,csak akkor ne nadzzoljon,ma is át jött és naddzolt,hogy juj neki van 10.000Ft-ja. De én az utolsó pénzemet is elköltöm ja ő át jőn főzők ebédet,de megsem kösszöni,már nincs pénzem.A lakásomat,és az-E hónapi kaját megvettem,meg egyéb dolgokat.Viszont ma kellet volna 100 ft mert beakartam festeni a hajam.én erre a stácra mindig kőltők,de ő 100 ft ot sajnál.inkább elkőlti,de nem rám,nem is azt kérem h kőlcsőn rám de 100 ft.nem olyan sok.De én igy legalább jobban tudom értékellni a dolgokat én a saját fizezésemből tartom el magam,és mindent magamnak teremtek meg. Mi a véleményetek?
2014. febr. 11. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Alapvető nevelési hibákat vélek a szüleinél felfedezni.

Egyébként te kije vagy neki, hogy főzöl rá?

2014. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Valami katasztrófa a helyesírásod.
2014. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 WheneverYouWant ***** válasza:
De messziről kerüld el és kész... miért foglalkozol ilyen emberrel... nem való semmire... te vagy a hülye már meg ne haragudj.
2014. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cigány vagy? (remélem a modok alszanak)
2014. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
"szűleivel kakik"
2014. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mielőbb szabadulj meg tőle,tartsd a távolságot minél nagyobbra
2014. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 laci911 ***** válasza:
Gondolom régen segített neked döcögni , ha nem hagyod ott akkor szeretet k urva vagy és csak álmodozol , hogy el vesz és el tart . Ha meg nincs kivel le feküdnőd pont egy sérült emberrel akarsz lenni ???
2014. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ülj le, és gondolkozz el egy kicsit azon, amit csinálsz.

Gondolkozz el ezen a kapcsolaton.

Gondolkozz el azon, hogy tényleg ez kell-e Neked.

És az isten szerelmére, kérlek, mielőtt megnyomod a "küldés" gombot, olvasd el, hogy mi a tökömet hánytál arra a kuurva monitorra bzzeg!


Komolyan, megfájdult az agyam :S

2014. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!