Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem hogy vége a világnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy vége a világnak, meddig fáj majd?

Figyelt kérdés

Már egyszer írtam:10éves kapcsolatomnak lett vége, szakított velem. Mivel külföldön vagyok, anyagilag még rávagyok utalva, korrekt mert támogat anyagilag,de ha most elmegyek akkor nincs hova illetve. majdhogynem földönfutó leszek...Fáj ez az egész még egy hete sincsen...az fáj a legjobban hogy alig egy hete még együtt terveztük a közös házat, és elmondta hogy milyen boldog hogy nekünk ilyen nagyszerü kapcsolatunk van, és boldognak is tünt...aztán elözö pénteken szakított velem.

Azt mondta hogy megváltozott és nem passzolok az életébe..most ezt nem részletezem mert hosszú lenne nagyon, de tény hogy a lángoló szerelem leült, de ö sem tett sokat azért hogy megmaradjon.

sokat fogyott nagyon sok pénzt keres és most teljesen le van taglózva hogy mennyire ragadnak rá a nök, és azt mondta nem akar fájdalmat okozni, de ha ad még egy esélyt akkor attól fél hogy, nem tudna tükörbe nézni.


eléggé kiábrándultam belöle, föleg a flörtölgetés után, meg amikor elolvastam az smseket és láttam hogy már egyhéttel szakítás elött is így irogattott a nökkel - többel is- nekem meg képtelen volt smst írni...szóval tény hogy követtem el hibákat, de ennek a nönek kedves, vicces szép smseket írt..nekem meg annyit volt képes hogy pl.: "vettem hagymát, kenyeret puszi..."

Én nagyon sokáig írtam neki napközben is szép, vicces, szexi smseket de soha nem jött válasz, Virágot 10év alatt kétszer kaptam töle...én volt hogy csak úgy kis figyelmességeket vette, amikor üzleti útra ment pl. megvettem a kedvenc csokiját mert tudom hogy este szeret egy kis édességet és mindíg szerelmes üzeneteket írtam rá, és hasonlók de töle ilyen szinte soha nem volt...talán azért ez is hozzájárult ahhoz hogy leült a láng, mert azért úgy érzem így "józanon" átgondolva hogy, ö is tehetett volna többet azért hogy azt a szerelmet amit most hiányol megtartsa.

Azért azon a fázison túl vagyok hogy csak magamat hibáztassam

Ami nagyon fáj még hogy nekem még összevan törve a szívem, hiányoznak az együtt nevetések, a simogatás a gyengédség és ez fáj...én most még nem tudok nagy társaságba menni, és flörtölgetni...az pedig fáj hogy neki alig 3-4nappal a szakítás után ez egyáltalán nem okoz gondot, kivirúlt, és pl. az sem okoz gondot hogy - most üzleti úton van - azzal a kolléganövel és a barátnöjével menjen munka után vacsorázni meg iszogatni /esetleg még több is/ akivel flörtölget...teszem hozzá azért ez a nö is gyönyörü lehet hogy kapcsolatban ilyeneket csinál dehát megérdemlik egymást.

Lehet hogy bunkón hangzik de eldöntöttem hogy én meg minden fillért kifogok csikarni belöle amit hajlandó adni nekem, ha már ezek szerint ennyire mindegy vagyok neki.


2014. febr. 12. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor kiemelem a lényeget, ha valakinek nincs kedve olvasni:


"szakított velem......anyagilag még rávagyok utalva.......földönfutó leszek.......nagyon sok pénzt keres.......ragadnak rá a nök"

2014. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

# 1 hahahaha :DDD

nézzétek, elolvasta! nevessük ki, amiért elolvasta! :D

2014. febr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*Lehet hogy bunkón hangzik de eldöntöttem hogy én meg minden fillért kifogok csikarni belöle amit hajlandó adni nekem, ha már ezek szerint ennyire mindegy vagyok neki.



Ez az a pont amikor azt mondom, hogy a srác ha tegnap kidobott volna, akkor is késő lenne már.

Nem véletlen, hogy nem tudott érzést belevinni és hogy még most se hagyott igazán sz.rba, pedig bőségesen megérdemelnéd, ez is csak az ő jellemét erősiti.

Az ilyen nők miatt fordul fel a gyomrom, és szégyenlem, hogy én is nő vagyok.

A legalja vagy az embereknek.

2014. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 menta34 ***** válasza:

#1-hez még ez is:


"minden fillért kifogok csikarni belöle amit hajlandó adni nekem"

2014. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez inkább szánalmas és beteges mintsem sajnálatra méltó...
2014. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne gyűlölködj azért, mert valami véget ért. Vannak olyan emberek, akiknek nagyon sokat számít, hogy a párjuk velük legyen, a hét minden napján. Az, hogy egy ilyen ember érzései kialszanak egy távkapcsolatban, szinte természetes.

Őszinte volt veled, és inkább visszaadta a szabadságod, mielőtt megcsalt barátnőt csinált volna belőled. Ez értékelendő. Totál megértem, hogy fájdalmadban és dühödben azt sem tudod, mit csinálj, de a bosszú most a legkevésbé sem jó megoldás.

Addig nagyon jó, hogy előszedted a büszkeséged. Még az is rendben, hogy haragszol rá, elvégre egy álmot zúzott darabokra a döntése - a ti közös álmotokét.

Írtad, hogy nem megy az ismerkedés - ne is erőltesd, csak magadnak teszel vele rosszat. Koncentrálj a munkára, vagy a tanulásra. Új útra dobtak, ezen egy darabig egyedül kell menned. Mérd fel, mik a lehetőségeid, hogy minél előbb anyagilag függetlenedj tőle - ez segít teljesen elfelejteni a srácot. Aztán kezdj valamit magaddal. A legtöbb nő akkor fejlődik lelkiekben a legtöbbet, ha nem egy kényelmes kapcsolatban tesped. Próbálkozz új hobbival, valósítsd meg azokat a vágyakat, amiket feladtál a kapcsolatod miatt. Próbálj az egészen méltósággal túllépni. Csak rajtad áll, hogy megerősödsz, vagy lesüllyedsz egy élősködő szintjére.

2014. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!