Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárható, hogy fizesse a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható, hogy fizesse a fogamzásgátló felét?

Figyelt kérdés

Még exem mellett elkezdtem szedni, ő fizette az egészet. Most a szüleim fizetik, mert nem akartam abbahagyni.

Összejöttem egy sráccal, ő nem akar semmit belefizetni...


2014. febr. 12. 14:32
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
45%
Nézd el neki. Amúgy a kotont meg te fizeted? Ha nem, akkor ne várj csodát.
2014. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedd és felesbe szülitek meg.
2014. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Felesbe fizetünk mindent, phamatexet gumit és amúgy mindent. Nálunk ez nem is kérdés, igaz már 30-on felül vagyunk. 36/F
2014. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
még csak most jöttél össze az exed után egy másik szerencsétlennel de máris ki akarod zsebelni :D
2014. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Milyen kotont fizessek? Még arra is én kérjek pénzt?...


Neki tök jó, hogy fogamzásgátlózok, nem is akar gumizni, de belefizetni se akar.

2014. febr. 12. 14:39
 6/42 anonim ***** válasza:
90%

Ő meg meghiv enni, inni, fizet mást?

Tényleg ennyire kicsinyesek vagyunk, hogy számoljuk költött e ránk 10 forintot, és mi rá mennyit?

2014. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
40%

Én anno sosem nyújtottam be egyetlen barátomnak sem a számlát...


Szerintem a kapcsolat elején nem illik ilyennel előhozakodni... ha komollyá válik, akkor esetleg kérheted...


Vagy hagyd abba, váltsatok gumira, és felváltva vegyétek meg!

2014. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
36%

Mellesleg ha a lányom pár év múlva a gyógyszer mellett dönt, nekem természetes lesz, hogy fizessem neki... inkább, minthogy abbahagyja, és gond legyen, mert nem védekeznek.


Na meg persze azon is érdemes elgondolkodni, amit Dowd írt... gondolom randin eleinte a srác állja a számlát... ha igen, akkor természetes, hogy ez a rész meg a nőé.


A költségeket valahogy illik egálba hozni, még akkor is, ha ez nem mindent felezve, meg nem fillérre kicentizve történik.

2014. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

3 havonta 10.000 ft, ennyire szerintem sose hívott meg.


Gumival én soha többet nem fogok védekezni, ha nem muszáj.

2014. febr. 12. 14:46
 10/42 anonim ***** válasza:
45%

hmmmm havi 3300 forintot sem költ rád?

(virág,üditő,buszjegy hozzád, stb???)

Ezt nehezen hiszem el. (tényleg) Ennyiből gyalog menni is nehéz egy hónapig :D

2014. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!