Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem szakított azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robi989 kérdése:

Az exem szakított azzal a sráccal, aki miatt elhagyott engem. Beszélgetni kezdtünk, mert nem voltunk rosszban. Most találkozni szeretne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit érzek, lehet, hogy szeretem még. Majdnem 5 évig voltunk együtt 18-23 között. Aztán ő azt mondta,élni akar, összejött egy sráccal, akivel volt egy évig. A srác most otthagyta, mi meg elkezdtünk beszélgetni. Úgy néz ki találkozni fogunk...

Érdemes újrakezdenem, ha nem tudom, mit gondolok?

Ez büszkeség kérdése? Vagy használjam jobban az eszemet?

Egyébként egy normális, intelligens, okos lány.


F/25


2014. febr. 12. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Élni akar? Pff... Gratulálok. Aztán meg ha újra összejönnétek, 5 év múlva úja azt mondaná, hogy még egy kicsit, aztán még egy kicsit... Nem tudom, én nem tanácsolom, de te döntesz!
2014. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mindenképp találkozz vele, és hallgasd meg, hogy mit akar.
2014. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy luzer vagy! Nem is ragozom tovabb ...
2014. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, hallgasd meg, de ne hidd hogy jobb lehet majd most. Ne kezd újra.
2014. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:

az intelligencia és okosság nem jelent semmit.

attól még lehet érzelmileg egy retardált állat és az is több okból amit mi kívülállók látunk.

én ha elhagyom az exem nem keresem fel évekkel később, hogy na "kéne egy pótlék, nem jössz"?


persze én megtenném ha éppen erre lenne szükségem és ha az exem hagyná magát hülyének nézni.. mért ne tenném meg? nem az én hibám, hanem az övé HA hagyja magát.


na ennél meg primitívebb szakítási okot meg ritkán hallani, hogy "még élni akarok"


marha egyszerű. ráírsz és lemondod a talit.

semmi közöd a csajhoz a talinak meg csak rossz kimenetele lehet rád nézve.


1.) lelki szemetes leszel

2.) kihasznál, pótpasi leszel, felejtő pasi majd ismét elhagy

3.) egósimogató pasi leszel amíg ő közben ismét mással kezd



ez nem büszkeség, meg nem makacsság kérdése.

itt egy a kérdés. odateszed magad vagy nem?

szerinted odateszed magad az életben ha hagyod, hogy ezt csinálja veled valaki?

felőlünk lehetsz tesze-tosza.. de ennek nincs jövője

2014. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes.Nagy a valószínűség,hogy innentől kezdve mindig ez lesz,amint jön egy másik lelép,aztán,ha megint otthagyják,jön vissza.


Jó ez neked?

2014. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pendulum92 ***** válasza:
Nem jó felmelegíteni. Valószínűleg egy pótléknak akar, kell neki -egy pasi- és ennyi. Ne legyél az, csak tönkremész benne.
2014. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem ő volt az első, neki is én voltam az első. Nem tudom, hogy akar-e egyáltalán valamit, ő a barátom akart maradni, mert majd' 5 évig voltunk egymásnak. Kb. legjobb barátok is voltunk. Nem akarok magyarázkodni semmit. Jött az egyetem meg a hülye barátnők, és ez alakult nála. Én sem vagyok biztos semmiben. :)
2014. febr. 12. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!