Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hete járunk barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete járunk barátnőmmel, hogyan tudjam meg, hogy tényleg szeret engem vagy csak hűjít? Többit alúl olvassátok mert ott részletesen leírom

Figyelt kérdés
Na akkor....A lényeg, hogy én 19 éves vagyok, ő meg 17. Látszik rajta, hogy szeret vagyis nekem úgy mutatja ki...Meg LEHET HOGY SOKAN KÉSZÜLTÖK MÁR AZT ÍRNI, HOGY BIZALOM NÉLKÜL NINCS KAPCSOLAT...Ez igaz is, de én nem akarom átverve érezni magam, és valami ötletet ha tudnátok írni, nagyon megköszönném :) De valami hasznosat, mert azt máshol láttam, hogy írják, hogy ahogy beszél velem, ahogy néz rám, amiket tesz értem...Ez mind igaz lehet hogy szeret, de aki csak úgy akar tenni, hogy szeret, mert féltékennyé tenne valakit, azis ugyanezt teszi, hogy elhiggyem...Szóval itt a megtévesztésen van a lényeg...Valahogy meg kiszeretném deríteni, hogy szeret-e..:(
2014. febr. 12. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

hűjít? alúl?

téged nem kell tovább hülyíteni szerintem...

2014. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
[link] itt minden le van írva...
2014. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van itt baj bõven nõk nélkül is.
2014. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nem a helyesírásomat kéne nézni parasztok -,- nyomorékok, akik azthiszik, hogy a világ csak ebből áll, hogy ellenségeket gyűjtsünk -,- atyám ennyi nyomorékot :DD

Amúgy ha valaki válaszoló tudna segíteni, megköszönném :) tényleg azért ez fontos, csak sietésem miatt elírok 1-2 dolgot, mert nagyon ideges vagyok emiatt és ez kiborít...Amit az ilyen sz*réletűek nem értenek meg :D

2014. febr. 12. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tôle:

-Szeretsz baby?

Ha hazudik,úgyis látni fogod a szemében.Komolyan ennyire nehéz?:D

2014. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy csak úgy sugárzik az értelem... :)

Nyugodj meg apukám, nem szeret.

2014. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Téged nem szeretett anyád, amikor kiderült, hogy b*zi vagy ;) xDDD
2014. febr. 12. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Rád viszont biztos nagyon büszke...

Nyelt volna le inkább... :)

2014. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor ezek szerint elhiszed, hogy szeret.
2014. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!