Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőmmel ismét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőmmel ismét közel kerültünk egymáshoz, de nem akar velem összejönni még, mert szégyelli, hogy meghízott, és le akar fogyni előbb. Hogyan győzzem meg, hogy ne foglalkozzon ezzel?

Figyelt kérdés
Tény, hogy nemkicsit meghízott, mióta szakítottunk, 52-53 kiló volt tavaly tavasszal, most pedig saját bevallása szerint "majdnem 70" (157 centi). De egyáltalán nem zavar, sőt, arányos alakja van, még jobban tetszik mint előtte! De nem hiszi el! És ha akar is fogyni, miért kell ettől függenie a kapcsolatnak? Segítsetek!
2014. febr. 11. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
kamuzik
2014. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hmm.. ez olyan fura kifogásnak tűnik. Szerintem sem kéne a kapcsolatnak a fogyástól függnie. Kérdezz rá, hogy valóban ez a probléma, hogy őt zavarja a súlya, vagy ez csak egy bugyuta kifogás, indok. Légy őszinte, mond el, hogy téged ez nem zavar. Ha őt igen azt neki kell feldolgoznia, megoldania. Ha pedig nem akar veled összejönni, az szerintem nem a súlya miatt van, ott más a probléma, de nem fair veled szemben ilyennel jönni.
2014. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Van az 85-90kg is:D Pont egy másik kérdésben kérdezték, hogy áprilisig 30kg-t le lehet-e adni:D Azt hiszen tegnap volt a kérdés, vagy tegnap előtt.Lehet, hogy pont a kislány volt az:D Ha neked kell a nő, megvárod míg lefogy, nyomatékosítsd benne:D
2014. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én nő vagyok,és ez igen is problémát tud okozni.Nálam is volt rá példa.Nem mertem levetkőzni sem előtte.Ha vele szeretnél lenni,akkor most óriási türelemre lesz szükséged.
2014. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!