Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valójában mit is érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában mit is érez irántam?

Figyelt kérdés

Elég egy zavaros történet de megpróblom érthetően leírni. Van egy srác akivel kb 3-4 évvel ezelött ismerkedtem meg. Nagyon szimpatikus volt és helyes is. Egyből beleszerettem de tényleg. Sokat beszélgettünk de valamiért megszakadt közöttünk a kapcsolat. Mivel nem lakunk egymáshoz közel na jó nem is messze mert u.abban a városban csak ugye nem szoktunk találkozni. Aztán interneten se beszélgettünk.. és így elteltek az évek.. de én iszonyatosan szerettem még akkor is. Egyik ismerősétől derült ki hogy szerelmes volt belém... ami boldoggá tett de egyben szomorúvá hogy akkor miért szakadt meg közöttünk a kapcsolat. Eltelt 4 év újra elkezdtünk beszélgetni ( ő ír rám folyton ) aminek én iszonyatosan örülök. De van barátnője lassan 10 hónapja együtt vannak néha összezördülnek de utána minden jól megy. Én ezt azért tudom mert ebben az elmúlt pár hónapban megint nagyon jóban lettünk és mindent megoszt velem ahogy én is vele . Találkoztunk már kétszer is és néha úgy éreztem hogy többet jelentek neki mint egy barát. Elmondása szerinte sokszor álmodik velem pl olyanokat hogy szerelmet vallok neki meg hogy általában ilyen álmok amik kettőnkről szólnak. Én még mindig iszonyatosan szerte, de nem tudom hogy ő mit érez irántam hiszen van barátnője. És amikor neten is beszélünk néha olyanokat ír hogy szerintem az már túlmegy a barátságon .

szerintetek most mit tegyek ? mert nem akarok tévhitben élni pedig minden nap ő jár a fejemben.. :(


2011. nov. 4. 14:29
 1/2 bánomisén ***** válasza:
Maximum annyit tehetsz, hogy tisztázod vele, mit is akar tőled, és ha kapcsolatot, akkor közlöd vele, hogy döntenie kell, a barátnője vagy te.
2011. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
figyeld szerintem hagyd meg a barátnnőjének felejtsd el és élj szerelem nélkül mert ha nem igy teszel és elmúlik a szerelem akk már nem fogsz tudni kilépni belőle :((
2011. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!