Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha szeretem de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretem de nem tudom hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt jóba is vagyunk és már egy párszor mondta is hogy szeret engem de csak mint barátot.Mikor ránézek jó kedvem lesz de aztán eszembe jut hogy el kéne mondani neki és akkor olyan rossz érzésem lesz.


SEGÍTSETEK HOGY MONDJAM EL NEKI?????


2014. febr. 12. 18:53
 1/5 anonim válasza:
Elé álsz pöckösen,és egy határozott mozdulattal alányúlsz,mondva neki:RAKNÁLAK!
2014. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ ezen jót nevettem :D de komolyan :)
2014. febr. 12. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Fájt amikor leestél az égből, mert egy földreszállt angyal vagy. Számomra te vagy a tökéletes nő. Mikor megláttalak nagyon megérintetted a szivemet. Ha rád nézek romlik a szemem, mert szépséged szinte megvakít.

14/lány

Én ezt mondanám.

2014. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Először is az első kommenten majd meghaltam a röhögéstől, második az előző kommentben a van valami, azt is megpróbálhatod, vagy szerintem simán mond meg egy megfelelő alkalomkor (érdemesebb csak kettesben lenni többek között), hogy bejön neked és szereted, de ha ő nem így érez akkor döntötök, hogy lesztek csak barátok vagy ha nem bírod elviselni, hogy csak a barátjának tekintene a jövőben akkor lehet jobb ha nem is barátkoztok. Erről csak ti ketten tudtok dönteni és megbeszélni.
2014. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat :D
2014. febr. 17. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!