Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdeklődök a pasim barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődök a pasim barátja iránt. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Alaphelyzet: Párkapcsolatban élek, minden rendben velünk.A barátommal sokat találkozok (iskola után, hétvége). Az ő haverjával osztálytársak vagyunk, sokat vagyunk együtt, sokat beszélgetünk, és ha nem vagyunk egy társaságban, már furán érezzük magunkat. Pl.Iskola után együtt megyünk, és ha nem, akkor az már rossz mindkettőnknek.

Észrevettem,hogy egyre többet érdeklődök felé, de szerintem ő is felém. szemkontaktus, egymásra mosolygás...stb...hogyan deríthetném ki, hogy ő érez-e valamit irántam ?! ill. mi a helyes ebben a helyzetben ?!?!


2014. febr. 12. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Gruppen
2014. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az a helyes, hogy nem kamuzod azt, hogy "minden rendben velünk". Nem lennél abnormális barátságban a haverjával, és nem akarnád minden áron megtudni, van-e nála esélyed, ha szeretnéd a párodat...
2014. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit kezdeni ezzel,vonzódok hozzá.Csak nem tudom hogy tudhatnám meg, hogy ő hogyan áll hozzám.
2014. febr. 12. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen csak én a srác oldalán! És össze is jöttem a csajjal életem legjobb élménye volt! Titkos kapcsolatba nyomjatok úgy az izgi is! :D
2014. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kösz szépen, most méginkább a srác felé megy az érdeklődésem :DDDDD
2014. febr. 12. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Legalább annyi gerinced legyen , hogy dobod a mostani pasidat...
2014. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nem akarom elveszíteni ezt a társaságot.
2014. febr. 12. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!