Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem, szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, szerelmes vagyok egy lányba, de van barátja már egy jó ideje, mit tudnék kezdeni magammal?

Figyelt kérdés

nem tudom , nem is értem hogy hogy lehet ez...


mindig is tudtam hogy van barátja , úgy se lett volna nála semmi esélyem .


miért ?


miért gondolom mindig rá? miért mosolygok mindig mikor látom ? miért várom hogy újra láthassam ? miért ?


ez akkora hülyeség.


ha nem látom , akkor csak látni akarom , már csak azért is mert annyira aranyos és ...


nem hiszem el . miért történik ez velem ?


hogy tudnám ezt elkerülni ?


az a baj hogy kollégák vagyunk , úgy hogy majdnem minden nap látom .


de ha nem látom akkor meg hiányzik. pl . holnap szabadnapos leszek , úgy hogy nem látom , hétfőn meg ő lesz az , akkor se látom , majd csak kedd este .


kedd este meg olyan sokárra van még , és látni szeretném és beszélni vele, meg látni ahogy mosolyog .


ezt nem hiszem el miért történt ez velem?


nincs igazság , vagy mi ? mit tettem? mit tegyek ?


2014. febr. 8. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen... ha tényleg szereted, hát próbálkozz meg táplálkozni magából az érzésből. Vannak ám a viszonzatlan szerelemnek is "szépségei", még ha fájdalmas is.
2014. febr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de annyira rossz érzés , hogy most úgy se leszek sose vele . meg hogy úgy is a barátjával van most . mikor én szeretnék vele lenni mindig .
2014. febr. 8. 23:22
 3/6 A kérdező kommentje:
bármit megadnék , érte ha velem lenne. bármit.
2014. febr. 8. 23:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az 1-es,igen!Ami nem öl meg,az megerősít.Lelkileg soka fejlődhetsz,tanulhatsz ebben a helyzetben.Az életben mindenkinél előbb-utóbb eljön a reménytelen szerelem.De:szabadulj fel agörcs alól,már ne akarj előtte tökéletesnek mutatkozni!Húzd ki magad,próbálj jó kedvet csinálni.Nézz vígjátékokat,esetleg vicces videókat a youtubeon.Nézz át rajta,Fogadd el a helyzetet,hogy ő nem a tiéd.Tudom,hogy g.ecinehéz,de megszokod majd idővel.Az idő a legjobb orvosság ilyenkor.Ja és nőzzél,vagy foglald el magad!
2014. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze, köszi , megpróbálom ... de ez annyira , annyira rossz érzés , nem hiszem el .
2014. febr. 8. 23:42
 6/6 A kérdező kommentje:
ez azt hiszem sosem fog elmúlni . vagy valamit rosszul csinálok.
2014. márc. 10. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!