Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire idegesít?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök van olyan lökött, hogy elmeséli az egy éjszakás kalandjait, ami akkor volt, amikor még nem voltatok együtt? Tudom semmi közöm hozzá, így leszólásokra nem vagyok kíváncsi.
2014. febr. 13. 07:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-nél a pont, hiszen k..urvából válnak legjobb feleséggé a nők:DD
2014. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A féjemet nem idegesítette..

Tud róla, hogy volt 1 ilyen...inkább kiváncso vot,nhogy éltem meg


Nem jól, nem élveztem, nekem nem való, ezért is beszélgettünk rőla.

Neki sem megy az érzelem nélküli szex..

Mármint fizikailag menne termeszetesen, de nagyon nem vonzza.


De mi mindt meg tudunk beszélni, de természetesen az exeimmel valő szexuális életem nem tartozik rá... Én sem kíváncsiskodom..

Tehát egy személyteen dolog az én részemről megélve milyen más, mint az előző párkapcsolatom intim részleteinek kivpbeszélése.

Tudnánk ezt is kezelni, de sztem az exszel e nem far..

2014. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
akkor gond, ha már egy hete csak meséli és meséli...és még mindig nem fogytak el
2014. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!